فرانسیس انگانو، کورتیس بلیدز را در طول ۴۵ ثانیه تمام کرد

francis

UFC Fight Night 141

اگر شک و تردیدی از اولین برد انگانو مقابل بلیدز وجود داشت، کاملا از بین رفت. فرانسیس ٰدرندهٰ انگانو در راند اول با یک نیمه ظربه که به پشت سر بلیدز اصابت کرد تعادل حریفش را به هم زد و مارک گادارد داور این دیدار، کورتیس را از کتک خوردن بیشتر نجات داد.

دکتران یو اف اسی در دیدار اول به دلیل آسیب دیدگی چشم کورتیس بلیدز بازی را متوقف کردند و انگانو توانست مسابقه را از طریق ناک اوت فنی از آن خود کند.

مرد کامرونی با این برد قاطعانه در پکن جایگاه خود را در میان بهترین سنگین وزنهای یو اف سی حفظ کرد و درنده وار شکستهایش در مقابل استیپه میوچیچ و دریک لویس را جبران کرد.

 

Visa det här inlägget på Instagram

 

Ett inlägg delat av Ara Sahne (@arasahne)

 

Visa det här inlägget på Instagram

 

Ett inlägg delat av MMA? BELLATOR|UFC|FIGHT| (@mma_hd_)

Facebook
Twitter

پیشبینی‌ کورتیس بلیدز از فایت جان جونز – استیپه میوچیچ: انتخاب من استیپه هست، اون چند بار توی مسابقات پنج راندی بوده و نشون داده که قدرت ناک اوت داره

کورتیس بلیدز شنبه شب و در مسابقات پیش رو به مصاف تام اسپینال میرود. او در برنامه‌ی “فایتر در مقابل نویسنده” در مورد فایت

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.