آلیستِیر اووِریم دریک لویس را به چالش کشید: دریک جز قدرت هیچ چیز دیگری ندارد

overeem

پس از یک برد قاطعاته در مقابل سرگل پاولوویچ روسی، آلیستیر اووریم میخاهد با ٰجانور سیاهٰ دریک لویس روبرو شود. قبل از کناره گیری از صحنه MMA اووریم قصد دارد که حداقل یک بار دیگر برای کمربند مبارزه کند و به همین دلیل لویس را حریف ایده آل بعدی خود میداند.

 

Visa det här inlägget på Instagram

 

Ett inlägg delat av Deontay Wilder – Tyson Fury (@boxing_army)

اووریم در حال حاظر در رده بندی سنگینوزنهای UFC در جایگاه ششم، و دریک لویس در رده دوم قرار دارد. آخرین باری که آلیستیر برای کمربند طلا جنگید، در مقابل استیپه میوچیچ بود که در راند یک، مسابقه را از طریق ناک اوت به میوچیچ واگذار کرد.

 

Visa det här inlägget på Instagram

 

Ett inlägg delat av ?UFC ?MMA ? (@ufc.gramm)

در یک مساحبه با لوک توماس و MMAfighting اووریم توضیح داد که چرا ٰجانور سیاه ٰ حریف ایده آلی برای اوست، و دریک لویس را به چالش کشید.

ما (اووریم و لویس) تا به حال با هم ربرو نشدیم و او در ردهبندی از من بالاتر است. من باید باختم را در برابر فرانسیس اِنگانو تلافی کنم و مطمئن هستم که یک روز دوباره با فرانسیس روبرو خواهم شد. ولی دریک لویس در حال حاظر برای من جذاب تره به خاطر ۲ دلیل ـ تا به حال با هم مسابقه ای نداشتیم، و در ردهبندی از من بالاتر است.

آخرین فایت دریک لویس در مقابل قهرمان سنگین وزن دَنیِل کورمیه Daniel Cormier بود که با شکست لویس به اتمام رسید. بعد از مسابقه دریک اعلام کرد که قصد دارد یک مرخصی دراز مدت بگیرد.

 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.