سیار بهادرزاده مقابل حریفی قدر، در یکی از بزرگترین کارتهای سال

در یکی از بزرگترین و شاید بهترین کارتهای سال یو اف سی UFC 232، نام یک مبارز افغان به چشم میخورد. سیار بهادر زاده ۳۴، قهرمان سابق میانوزن شوتو چمپیونشیپ Shooto Championship و یونایتد گلوری United Glory امشب به مصاف حریفی قدر به میدان میرود.

کورتیس میلندر Curtis Millender که تا به حال ۲ مسابقه و ۲ برد در یو اف سی به همراه دارد، شبی نسبتا راحت در مقابل بهادر زاده پیشبینی میکند. یکی از برتریهای کورتیس در مسابقاتش قد بلند اوست ۱۹۲ س.م. که از طریق آن میتواند فاصله با حریفانش را در قفس کونترول کند. کورتیس در کارنامه رزمی خود ۱۶ برد و ۳ باخت دارد و در ۲ بازی اول خود در یو اف سی از صدر حریفان قدری عبور کرده است.(Thiago Alves, Max Griffin)

با اینحال دست کم گرفتن فایتر باتجربه ای مانند سیار اشتباه بزرگی است و این میتواند شب سختی برای کورتیس به همراه داشته باشد. بهادرزاده (۲۶ برد ـ۴ باخت) که تا به حال ۶ بار در یو اف سی به میدان رفته است به دلیل مصدومیتهای بسیار زیاد، در ۳ سال آخر فقط ۳ بار به میدان مبارزه رفته است. یکی از ویژگیهای بزرگ بهادرزاده قابلیت تمام کردن حریفانش است و ۲۰ عدد از بردهای او از طریق اتمام رقم خورده است. این نشاندهنده این است که سیار یک فایتر دیدنی و بسیار خطرناک است. وی در حال حاظر ۳ برد پیاپی به همراه دارد و امشب قصد دارد که چهارمین برد متوالی خود را رقم بزند.

در یک گفتگو با روزنامه MMAjunkie بهادرزاده قول یک فایت دیدنی و به یاد ماندنی داد. مسابقه ای که مردم ارزش پولشان را از آن دریافت کنند.

اکثریت مردم که برای دیدن ما به اینجا آمده اند. میخواهند خون و ناک اوت ببینند و من میخواهم این هیجان را به آنها تقدیم کنم. میخواهم که من را به خاطر بسپارند. شاید تلفظ اسم من برایشان سخت باشد ولی میخواهم مسابقه و برد من را به یاد آورند.

سیار اضافه کرد که کورتیس قبل از مسابقه زیاد حرف زده و او قصد ساکت کردن وی را دارد.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.