اَلکساندر گوستافسون – برای من فرقی نمیکند جان جونز دوپینگ کرده یا نکرده. او امشب کتک خواهد خورد

فایتر جنجالی و شکست نخورده آمریکایی جان جونز فقط ۱۰ روز قبل از مسابقه خود با اَلکساندر گوستافسون Alexander Gustafsson، با یک جواب مثبت دوپینگ روبرو شد. سازمان یو اف سی UFC به دلیل مقدار بسیار نا چیز ماده دوپینگ به جونز اجازه مسابقه دادن را داد، ولی کمیته ایالت نوادا Nevada این اجازه را به آنها نداد.

این مسابقه که قرار بود در شهر لاس وگاس در ایالت نوادا برگذار شود، به این علت به کالیفورنیا و لوس آنجلس منتقل شد. این باعث شد که فایترها و طرفدارانی که چندین ماه برای این مسابقات برنامه ریزی کرده بودند، هزینه های سنگینی متهمل شوند. فایترهای کارت UFC 232 و طرفداران به دلیل این انتقال هیچ هزینه ای از UFC دریافت نکردند. با این حال دانا وایت Dana White رئیس سازمان یو اف سی اعلام کرد که طرفداران میتوانند بلیتهای خریداری شده را پس بدهند.

جان جونز که در حال حاضر یکی از بزرگترین ستاره های UFC، و به نظر خیلیها بهترین فایتر در تاریخ MMA محسوب میشود، امشب با یک اَلکساندر گوستافسون عصبانی روبرو خواهد شد. در یک گفتگو با آریل حلوانی Ariel Helwani گوستافسون کفت که جونز امشب کتک خود را خواهد خورد.

فرقی نمیکند که او دوینگ کرده یا نکرده باشد. من اول او را در قفس خاک کرده و سپس او را تمام میکنم.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.