بهادرزاده جوانمردانه باخت

در یک مسابقه پر فراز و نشیب کورتیس میلندر Curtis Millender موفق شد سیار بهادرزاده را از طریق رأی جمعی داوران مغلوب خود کند (۲۹ -۲۸ ، ۲۹ – ۲۸ ، ۳۰ – ۲۷). مبارز افغان در این مسابقه فکی آهنین نشان داد و تا آخرین ثانیه مسابقه کورتیس را با حملاتش تهدید کرد.

باعث تعجب است که چرا این مسابقه به بهترین فایت کارت انتخاب نشد و در عوض مسابقه آلکساندر وولکانووسکی Alexander Volkanovski و چد مندس Chad Mendes موفق به برد این جایزه شدند. بعد از همه کارتهای یو اف سی، همیشه ۳ جایزه در بین فایترهای کارت تقسیم میشود. ۲ فایتر جایزه بهترین فایت کارت (نفری ۵۰۰۰۰ دلار) Fight of the Night، و ۲ فایتر جایزه بهترین عملکرد کارت (نفری ۵۰۰۰۰ دلار) Performance of the Night را همیشه در سازمان UFC دریافت میکنند.

در یک قضاوت بی طرفانه راند اول را باید به کورتیس میلندر داد. راند دوم بدون شک از آن بهادرزاده بود و او با خاک کردن حریف و کنترل کامل او بر روی زمین متعلق راند دوم بود. پس از یک دقیقه در راند سوم کورتیس تعادل بهادرزاده را با یک ضربه مشت Right hook به هم زد، ولی سیار که هرگز در تاریخچه ورزشی خود ناک اوت نشده، مسابقه را همچنان ادامه داد ولی ضربات بسیار زیادی را از حریفش دریافت کرد. او حتی موفق شد دوباره کورتیس را به زمین بیاندازد ولی این برای بردن مسابقه کافی نبود.

این تا کنون دشوارترین مسابقه کورتیس میلندر در یو اف سی بود و او در حال حاظر ۹ برد پیاپی (۳ برد در یو اف سی) در کیسه دارد.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.