جان جونز دوباره قهرمان نیمه سنگینهای یو اف سی

در آخرین مسابقه کارت UFC 232 که بین جانی «استخوان» جونز Jonny “Bones” Jones و اَلکساندر «لِه کننده» گوستافسون Alexander “The Mauler” Gustafsson اجرا شد، جونز دوباره گوستافسون را شکست داد. در این مسابقه پر حاشیه که برای عنوان قهرمانی نیمه سنگینهای یو اف سی بود، جونز دوباره این عنوان را از آن خود کرد.

پس از خاک کردن حریف خود و قفل کردن گوستافسون بر روی تشک، جونز بیرحمانه حریفش را زیر فشار قرار داد و داور این دیدار گوستافسون را از کتک خوردن بیشتر نجات داد.

 

Visa det här inlägget på Instagram

 

Ett inlägg delat av ufc (@ufc)

تاریخچه ورزشی جان جونز همیشه حاشیه های فراوانی به همراه داشته است. مشکلات زیاد با مواد مخدر و الکل، تصادف با یک زن حامله و از صحنه در رفتن، سرعت غیر مجاز، جوابهای مثبت آزمایشهای دوپینگ و …با در نظر گرفتن همه این تفاسیر نمیشود از قابلیتهای او در قفس چشمپوشی کرد. جونز که در قفس کماکان شکست نخورده است شاید بهترین فایتر در تاریخچه ورزش MMA باشد.

امروز جان جونز موفق شد عنوان قهرمانی خود را که یک سال پیش به دلیل جواب مثبت یک آزمایش دوپینگ از او گرفته شده بود، دوباره به دست بیاورد. ولی دوباره یک برد حاشیه دار.

 

Visa det här inlägget på Instagram

 

Ett inlägg delat av ufc (@ufc)

Facebook
Twitter

پیشبینی‌ کورتیس بلیدز از فایت جان جونز – استیپه میوچیچ: انتخاب من استیپه هست، اون چند بار توی مسابقات پنج راندی بوده و نشون داده که قدرت ناک اوت داره

کورتیس بلیدز شنبه شب و در مسابقات پیش رو به مصاف تام اسپینال میرود. او در برنامه‌ی “فایتر در مقابل نویسنده” در مورد فایت

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.