نماینده حبیب نورماگومدوو: فلوید مِی وِدر از مقابله با حبیب ترسیده است

علی عبدالعزیز دوست نزدیک و ایجنت Agent حبیب نورماگومدوو در طی گزارشی با کانال TMZ اظهار کرد که بوکسر بازنشسته آمریکایی فلوید مِی وِدر ۴۱ Floyd Mayweather از روبرو شدن با قهرمان سبک وزن روسی میترسد و به همین خاطر این شایعه ها را کش میدهد.

پس از بردی قاطعانه در مقابل کانر مک گرگور Conor McGregor، حبیب در یک ویدیو که در کشور روسیه پر شده بود، مِی وِدر را به چالش کشید و پس از آن تا به حال فلوید با این شایعات در حال لاسیدن است و هنوز جواب قانع کننده ای در این باره نداده است.

ایجنت جنجالی عبدالعزیز که نماینده بیش از ۱۰۰ فایتر در بزرگترین سازمانهای دنیا است، یک مذاکره گر بسیار خبره است و با این صحبتها دوباره به این شایعات نیرو داد.

علی عبدالعزیز – من فکر میکنم فلوید ترسیده. من و فلوید در یک ماه آخر پیامهای تلفونی زیادی رد و بدل کردیم، و اگر او این را نهی کند من همه پیامها را آنلاین نشان خواهم داد… من به فلوید گفتم که او ۵۷ ساله است، بدنش ضعیف است و دستهایش کوچک است (کوری خوانی)… مردم فکر میکنند من دیوانه هستم ولی به نظر من حبیب او را میزند…

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.