مسابقه نیک دیاز و خورخه ماسویدال رسما لغو شد

پس از مسابقات کارت UFC 232 که ۳۰ دسامبر در شهر لس آنجلس برگزار شد، مدیر عامل شرکت یو اف سی دانا وایت Dna White اعلام کرد – مسابقه بین نیک دیاز Nick Diaz و خورخه ماسویدال Jorge Masvidal که قرار بود در شهر لاس وگاس و کارت UFC 235 صورت گیرد، کاملا لغو شد.

نیک دیاز که برادر بزرگ نیت دیاز Nate Diaz میباشد، در ۴ سال اخیر از صحنه مسابقات ام ام ای دور بوده و آخرین بازی او در مقابل اسطوره برزیلی آندرسون «عنکبوت» سیلوا Anderson Silva بود که به دلیل دوپینگ کردن سیلوا به نتیجه No Contest تبدیل شد.

برادران دیاز هواداران بسیار زیادی در کشور آمریکا دارند و به این خاطر فایتران زیادی خواهان مسابقه دادن با آنها هستند – مسابقه با فایترهای معروف و محبوب تر مساویست با پول و حقوق بیشتر.

خبر برگشتن دیاز به قفس و روبروییش با فایتر خیابانی ماسویدال، نوامبر ۲۰۱۸ از روزنامه ای اس پی ان ESPN اعلام شد.

با اینحال دیاز در رسانه های اجتماعی چندین بار  شایعات بازگشت خود را نهی کرد و حتی در یکی از پیامهای خود از یو اف سی انتقاد، و بلاتور و کارفرمای قبلی خود اسکات کوکر Scott Coker را تحصین کرد.

دیاز – خواهر یو اف سی… الان بلاتور بهترینه، حد اقل آنها حق من را پرداخت میکنند. اسکات کوکر کارش درسته.

در کنفرانس خبری UFC 232 وایت تایید کرد که این فایت از کارت UFC 235 دیگر حذف شده است.

دانا وایت – اگر شما صفحه اینستاگرم دیاز را نگاه کنید، تمرینی برای مسابقه با ماسویدال در آن دیده نمیشود. این فایت اتفاق نخواهد افتاد.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.