دلیل دانا وایت برای انتخاب کامارو عثمان در مقابل وودلی

رئیس سازمان یو اف سی در طی گزارشی از انتخاب حریف بعدی تایرون وودلی Tyron Woodley در کارت UFC 235 صحبت کرد. لازم به ذکر است که وایت Dana White و قهرمانش وودلی هیچ وقت با هم رابطه خوبی نداشته اند و همیشه در مطبوعات بر ضد یکدیگر صحبت کرده اند.

داستان کوتاه وایت و وودلی

تایرون وودلی بر این باور بوده که یو اف سی هرگز به او توجه لازم را نکرده است. از طرفی دانا وایت وودلی را به چشم یک فایتر کسل کننده و منتقد میبیند.

داستان کوتاه کاوینگتون

داستان از اینجا شروع شد که کوبی کاوینگتون آمریکایی Colby Covington برای کسب توجه و مشهور شدن شروع به بد و بیراه گفتن به برزیلیها و کشور برزیل شد و آنها را به حیواناتی کثیف نامید. این کار باعث شد که او تهدیدات زیادی را دریافت کند ولی تاکتیک شهرت یافتن او نتیجه گرفت و او در مطبوعات خبرهای زیادی را به خود اختصاص داد. پس از شکست دادن ۲ برزیلی، دیمین مایا Demian Maia و رافائل دوس آنجوس Raphael Dos Anjos او در رده اول سبک وزنهای ویژه قرار گرفت و قرار شد که در بازی بعدی خود با قهرمان این گروه تایرون وودلی روبرو شود. ولی کاوینگتون مصدوم شد و در یو اف سی ۲۲۸ درن تیل انگلیسی Darren Till جانشین او شد.

داستان کوتاه عثمان

کابوس نیجریه ای کامارو عثمان Kamaru Usman که یکی از بهترینهای سبک وزنهای ویژه در یو اف سی میباشد، مانند کاوینگتون دیمین مایا و دوس آنجوس را در ۲ بازی آخر خود شکست داده و در حال حاظر ۱۳ برد پیاپی به همراه دارد. بر خلاف کاوینگتون، عثمان حاظر است با هر حریفی که یو اف سی در مقابل او قرار میدهد روبرو شود. عثمان بارها اظهار کرده است که کاوینگتون از وی میترسد و تا به حال ۴ بار از مقابله شدن با او جا زده است.

دلیل دانا وایت برای انتخاب کامارو عثمان در مقابل وودلی

دانا وایت – من مطمئن هستم که وودلی و عثمان با هم در یو اف سی ۲۳۵ روبرو میشوند.

ای اس پی ان – پس کاوینگتون چی؟

وایت – ببین…من از گروهی ( وزن ۷۷ کیلو ) که فایترها در آن نخواهند با هم روبرو شوند بیزارم… همه این را درباره من میدانند. من مبارزانی میخواهم که آرزوی قهرمان شدن داشته باشند و حاضر باشند در این راه با هر کسی که ما مقابلشان قرار دهیم روبرو شوند… اگر شما آدم این کار نیستید بزنین به چاک چرا که یو اف سی جای شما نیست…

ای اس پی ان – وودلی و کاوینگتون میخواهند با هم روبرو شوند و هیچکدام بازی با عثمان را نمیخواهند؟

وایت – آنها میتوانستند در یو اف سی ۲۲۸ با هم روبرو شوند ولی این شانس را از دست دادند. چه بد… همین چیزی که هست… این دفعه ما عثمان را انتخاب کرده ایم. او در آخرین بازیش عالی و خارق العاده بود… و من از برخورد او با طرز فکر یو اف سی در حال حاضر لذت میبرم…

یو اف سی ۲۳۵، اول مارس در شهر لاس وگاس برگذار میشود.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.