رنکینگ بهترینهای یو اف سی‌ – جان جونز از حبیب سبقت گرفت

سازمان یو اف سی‌ UFC علاوه بر رده بندی‌های مختلف وزنی، رده بندی اختصاصی نیز به نام پوند فور پوند (Pound For Pound) دارد که به معنی‌ بهترینهای این سازمان، بدون در نظر گرفتن وزن آنها می‌باشد.

این رنکینگ پس از اتمام هر کارت یو اف سی‌، تغییر کرده و به روز میشود. پس از آخرین کارت مسابقات یو اف سی‌ ۲۳۲ این لیست نیز دستخوش تغیراتی‌ بود که میتوان به قرار گرفتن جان جونز Jon Jones در مکان دوم، و صعود شش پله‌ای آماندا نونس Amanda Nunes و قرار گرفتن او در رتبه هشتم اشاره کرد.

طبق آخرین رنکینگ یو اف سی‌، دنیل کورمیه Daniel Cormier همچنان در صدر این لیست قرار دارد، جان جونز در رتبه دوم و حبیب نورماگومدوو Khabib Nurmagomedov از رتبه دوم به سوم رسید. مکس هالوی Max Holloway و تی. جی. دیلاشا T.J. Dillashaw بدون تغییر در مکان چهارم و پنجم این لیست قرار دارند، تایرون وودلی Tyron Woodley با یک پل صعود جایش را با جورج سینت پیر George st-Pierre تغییر داد و آمندا نونس و پس از برد خود در مقابل کریس سایبورگ Cris Cyborg در مکان هشتم این لیست قرار دارد.

کانر مک گرگور Conor McGregor و استیپه میوچیچ Stipe Miocic نیز هر دو و با یک پل سقوط در جایگاه نهم و دهم این لیست قرار دارند.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.