حریف بعدی بنیل داریوش مشخص شد

طبق گزارشی از فرح حانون Farah Hannoun خبرنگار شناخته شده MMA، درو دوبر Drew Dober حریف بعدی بنیل داریوش Beneil Dariush خواهد بود. این مسابقه نهم مارس ۲۰۱۹ در شهر ویچیتا در ایالت کانزاس برگذار خواهد شد Wichita, Kansas.

مبارز ۲۹ ساله که آشوری و متولد روستای گل تپه در ایران میباشد، در چند سال اخیر یکی از چهره های سرشناس در سبک وزنهای یو اف سی بوده و  حریفان قدری مانند جیمز ویک James Vick رشید مگومدوو Rashid Magomedov جیم میلر Jim Miller و مایکل جانسون Michael Johnson را شکست داده است.

متاسفانه در چند بازی آخر خود، داریوش فورم خوبی نداشته و در ۲ بازی به سختی ناک اوت شد. با اینحال او در بازی آخر خود از صدر تیاگو مویسس Thiago Moises برزیلی عبور کرد و توانست دوباره به مسیر برد بازگردد. او پس از برد آخر خود درباره ناکامیهایشدر مسابقات اخیرش سخن گفت.

داریوش – من در حدود ۳ سال پیش یک باشگاه رزمی راه انداختم. قبل از آن در یو اف سی ۶ برد و یک باخت داشتم. پس از راه اندازی این باشگاه نتایج مسابقات من با  ۲ برد، ۳ باخت و ۱ مساوی همراه بود. من تمام وقت در باشگاه تعلیم ورزش رزمی میدادم و عاشق این کار بودم. ولی متوجه شدم که نمیتوانم ۲ کار را همزمان انجام دهم. به این دلیل در آخرین بازیم با تیاگو باشگاه را کاملا کنار گذاشته و با تمرکز کامل به نبرد او رفتم.

حریف داریوش با ۳ برد پیاپی و با اعتماد به نفس بالایی وارد این بازی خواهد شد. با وجود این داریوش توانایی شکست دادن دوبر را دارد، چرا که او یک گرپلر Grappler بسیار قهار است و در گوشه خود یکی از بهترین مربیان دنیا استاد کوردیرو را به همراه دارد Rafael Cordeiro، برزیلی.

با یک برد داریوش میتواند دوباره به ۱۵ بهترینهای یو اف سی بپیوندد (در دسته سبک وزنها، ۷۰ کیلو).

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.