فابریسیو وردوم خواهان فسخ قراردادش با یو اف سی شد

قهرمان سابق سنگین وزن یو اف سی که به دلیل رد شدن در یک آزمایش دوپینگ در تعلیق بسر میبرد، خواهان فسخ قرار داد خود با سازمان یو اف سی شد. فابریسیو وردوم ۴۱ Fabricio Werdum که تا مه ۲۰۲۰ اجازه مسابقه دادن ندارد در گفتگویی با کانال PVT توضیح داد که ایجنت او علی عبدالعزیز، یو اف سی را در این باره در جریان گذاشته است.

وردوم – هدف من اینست که قراردادم را با یو اف سی فسخ کنم. علی نماینده خوبی است و از ما به خوبی دفاع میکند. او نماینده فایترهای زیادیست و با یو اف سی و دانا وایت (رئیس یو اف سی) رابطه خوبی دارد. آنها میگویند وایت در این مورد تنها تصمیم گیرنده نیست، ولی بقیه هم ه من همین حرف را میزنند.

من پیش از این به یو اف سی گفته ام که حاضرم  بنویسم که در صورت فسخ قرارداد در آمریکا مسابقه ندهم. فقط میخواهم که آنها مرا رها کنند. این کار را به خاطر پول انجام نمیدهم. من هنوز شور و شوق زیادی برای مسابقه دادن دارم. ۴۱ ساله هستم ولی خود را مانند یک بچه حس میکنم.

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.