کامارو عثمان و تایرون وودلی در درگیری توئیتری

اگر احترامی بین کامارو عثمان و تایرون وودلی وجود داشت، کاملا از بین رفت. قهرمان ۷۷ کیلو یو اف سی و عثمان که تا کمی بیش با هم رابطه خوبی داشتند امروز در توئیتر درست و حسابی جواب یکدیگر را دادند.

در دسامبر سال ۲۰۱۸ کابوس نیجریه ای در اکانت توئیتر خود قراردادی امضا شده که برای مسابقه قهرمانی وزن ۷۷ کیلو بود را پست کرد. او در پیام خود محترمانه قهرمان وودلی را از پیشنهاد یو اف سی به او در جریان کذاشت.

عثمان – امیدوارم که دستت خوب شده باشه قهرمان. قرارداد فایت را امضا کردم و بزودی همدیگررا خواهیم دید.

وودلی که در این مدت جوابی به رقیب خود نداده بود، امروز پس از توئیت جدیدی از عثمان سکوت خود را شکست و از او خواست که کمتر دروغ بگوید.

عثمان – توافقنامه امضا شد و در مارس ۲۰۱۹ من قهرمان خواهم شد.

وودلی – داداش دروغ نگو. مردم فکر میکنند که راست میگی. من امسال هم با تو و هم با کاوینگتون مسابقه میدهم. ولی اول با کاوینگتون.

پس از کمی رفت و برگشت عثمان نوشت.

عثمان – الان دیگر خودت را نشان دادی. اگر من فایت راحتی هستم، خفه شو و قرارداد را امضا کن.

چند روز پیش رئیس سازمان یو اف سی در طی مساحبه ای اعلام کرد که وودلی در بازی بعدی خود با عثمان روبرو خواهد شد. لازم به ذکر است که در یو اف سی هیچ تضمینی وجود ندارد و این قول و قراردادها هر لحظه امکان عوض شدن دارند.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.