نماینده سخودو: من فکر نمیکنم که دیلاشا بتواند سر وزن برسد

۲۶ ژانویه در شهر نیویورک، قهرمان خروس وزن یو اف سی تی. جی. دیلاشا در یک سوپر فایت به دیدار قهرمان مگس وزن، هنری سخودو میرود. به احتمال بسیار زیاد این آخرین مسابقه ایست که در وزن ۵۷ کیلو  اجرا خواهد شد. به نظر سازمان یو اف سی مگس وزن ها دارای کمترین هواداران هستند و به این دلیل تصمیم به از بین بردن این وزن را دارند.

به عنوان حمایت از قهرمان خروس وزن (۶۱ کیلو) خود، یو اف سی این فرصت را به دیلاشا داد که برای عنوان قهرمانی مگس وزنها نیز مبارزه کند. نماینده و ایجنت هنری سخودو در گفتگویی با ام ام ای فایفتینگ درباره سر وزن رسیدن دیلاشا ابراز شک و تردید کرد.

علی عبدالعزیز – من شخصا فکر نمیکنم که دیلاشا توانایی به وزن رسیدن را داشته باشد. اگر او وزن را حتی با نیم کیلو از دست بدهد، ما این شانس را به یوسف بناویدز خواهیم داد. اگر هم سر وزن برسد او به دلیل وزن کم کردن زیاد بسیار ضعیف و شکننده خواهد بود. و شبی سخت و طولانی در انتظار وی خواهد بود.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.