ولکان اوزدمیر و دامینیک رِیِس در حال آماده سازی برای یو اف سی لندن

یک مبارزه بسیار هیجان انگیز بین ولکان اوزدمیر و دامینیک ریس در ۱۶ مه ۲۰۱۹ در وزن ۹۳ کیلو در حال آماده سازیست. اوزدمیر که اصلیت ترک دارد در حال حاظر در رده پنجم نیمه سنگینهای یو اف سی، و حریف او در رده هشتم قرار دارد.

پس از یک شروع طوفانی و ۳ برد پیاپی در یو اف سی، اوزدمیر برای عنوان قهرمانی نیمه سنگینها (۹۳ کیلو) با دَنیِل کورمیه روبرو شد و در راند دوم از طریق ناک اوت فنی بازی را به حریفش واگذار کرد. پس از این باخت اوزدمیر با انتونی اسمیت روبرو شد و دوباره شکست خورد. با اینحال او هنوز یکی از بهترین فایترهای دنیا به شمار میرود و او با قدرت ناک اوت کردن بالایی که دارد برای هر کسی حریفی خطرناک است.

دامینیک ریس که در دوران ورزشی خود بدون شکست بوده حریف اوزدمیر در لندن خواهد بود. همانند اوزدمیر، دامینیک حریفی بسیار خطرناک است و او در ۲ فایت آخر خود از صدر حریفان بسیار قدری عبور کرده است Ovince St. Preux و Jared Cannonier.

اوزدمیر و دامینیک ریس جمعا ۲۵ برد دارند که ۱۷ عدد آنها از طریق ناک اوت تمام شده. مسابقه ای بسیار دیدنی در انتظار ماست.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.