جان جونز از عنوان قهرمانی خود در مقابل انتونی اسمیت دفاع خواهد کرد

طبق گفته دانا وایت رئیس یو اف سی به کانال تی ام زی، انتونی اسمیت حریف بعدی جان جونز خواهد بود. این مسابقه قرار است که در شهر لاس وگاس در تاریخ ۲ مارس ۲۰۱۹ و در کارت یو اف سی ۲۳۵ برگذار شود. البته اگر ایالت نوادا پس از حاشیه های بازی قبل جونز این اجازه را به او بدهد.

بد نیست که این مطلب را هم بخوانید.

دانا وایت – در اواخر این ماه، جونز از کمیته ورزشی نوادا برای مسابقه دادن در شهر لاس وگاس درخواست یک مجوز میکند. اگر این درخواست مورد قبول قرار گیرد جونز در یک فایت ۵ رانده از عنوان قهرمانی خود در مقابل انتونی اسمیت دفاع خواهد کرد.

انتونی اسمیت در ۳ بازی آخر خود ولکان اوزدمیر و ۲ قهرمان سابق یو اف سی: رشاد اِوَنس , مائوریسیو شوگان را شکست داده و این بار خود را در مقابل بهترین فایتر این گروه آزمایش خواهد کرد. یک فایت بسیار دیدنی.

Facebook
Twitter

پیشبینی‌ کورتیس بلیدز از فایت جان جونز – استیپه میوچیچ: انتخاب من استیپه هست، اون چند بار توی مسابقات پنج راندی بوده و نشون داده که قدرت ناک اوت داره

کورتیس بلیدز شنبه شب و در مسابقات پیش رو به مصاف تام اسپینال میرود. او در برنامه‌ی “فایتر در مقابل نویسنده” در مورد فایت

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.