لوک راکهولد به دنبال جان جونز ـ من در نیمه سنگینها هیچ چالشی نمیبینم

لوک راکهولد به دنبال جان جونز ـ من در نیمه سنگینها هیچ چالشی نمیبینم

قهرمان سابق میان وزن (۸۴ کیلو) یو اف سی و استرایک فورس در سال پیش بارها برای بالا رفتن به وزن ۹۳ کیلو ابراز علاقه کرد. لوک راکهولد ۳۴ که در کارت یو اف سی ۲۳۰ قرار بود برای آخرین بار در وزن ۸۴ کیلو با کریس وایدمن روبرو شود، به دلیل مصدومیت ساق پا این مسابقه را از دست داد.

در طی مصاحبه ای با تی ام زی اسپورت، راکهولد اعلام کرد که بازی بعد او در وزن ۹۳ کیلو اجرا خواهد شد و هدف اصلی او رویارویی با قهرمان این وزن جان جونز میباشد.

راکهولد ـ من یک وزن بالا میروم و به دنبال جان جونز هستم. در بازی آخر او (جونز و گوستافسون) من یک مرد قابل شکست دیدم، او ایستاده خوب مبارزه میکند، خود را با شرایط مسابقه خوب تطبیق داده و بسیار تاکتیکی است. جونز از برتریهایش خیلی خوب استفاده میکند ولی برتریهای من نسبت به او بیشتر است.

تی ام زی ـ چه پیامی برای جان جونز دارید؟

راکهولد ـ منتظر من باش. دارم میام شاهزاده خانم.

راکهولد به دلیل اینکه در چند سال اخیر دوست بسیار نزدیک او دنیل کورمیه در وزن ۹۳ کیلو مبارزه میکرد، برای عدم مقابله کردن با او همچنان در میان وزنها باقی ماند. کورمیه از سال پیش به سنگینوزنها پیوست و این مانع از سر راه راکهولد برداشته شد. لازم به ذکر است که کورمیه همین مشکل را با کِین ولاسکِس قهرمان سابق سنگینوزنها داشت، ولی به دلیل مصدومیت های بسیار زیاد ولاسکِس و دوری او از قفس، با اجازه گرفتن از دوستش به جمع سنگینوزنها پیوست.

لوک راکهولد، دنیل کورمیه، کین ولاسکس و حبیب نورماگومدوو همگی دوستان بسیار نزدیکی هستند و در باشگاه ای کی ای AKA در زیر نظر خاویر مندز تمرین میکنند. هر ۴ نفر آنها در یک دوره قهرمان یو اف سی بوده اند.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.