لوک راکهولد: انتونی اسمیت یک راند هم با جان جونز دوام نمی آورد

قهرمان سابق میان وزن یو اف سی بارها ابراز کرده که در وزن سنگین و نیمه سنگین سازمان یو اف سی چالشی برای خود نمیبیند. در آخرین قسمت برنامه  MMAhour که دیروز برگزار شد، راکهولد اعلام کرد که او در اواخر ماه مارس یا در اوایل آپریل آماده بازگشت به صحنه ام ام ای میباشد و درباره رقبای جدید خود در وزن ۹۳ کیلو نیز اظهاراتی داشت.

راکهولد – انتونی اسمیت در دسته میان وزنها حتی بوی تاپ ۱۰ (۱۰ بهترینها) هم به مشامش نمیخورد، ولی الان در وزن نیمه سنگین برای عنوان قهرمانی قرار است که با جان جونز روبرو شود.

لوک تاماس – شانس او را در مقابل جونز چطور ارزیابی میکنید؟

راکهولد – هیچ شانسی ندارد. مسابقه به یک راند هم نمیکشد. اصلا نمیفهمم که چرا یو اف سی این فایت را درست کرده.

همانند راکهولد، اسمیت هم قبلا در وزن ۸۴ کیلو و میانوزنها مبارزه میکرد. پس از بالا رفتن به وزن ۹۳ کیلو اسمیت موفق به کسب ۳ برد پیاپی شد و در تاریخ ۲ مارس ۲۰۱۹ او به مصاف جان جونز برای عنوان قهرمانی این وزن میرود.

Facebook
Twitter

پیشبینی‌ کورتیس بلیدز از فایت جان جونز – استیپه میوچیچ: انتخاب من استیپه هست، اون چند بار توی مسابقات پنج راندی بوده و نشون داده که قدرت ناک اوت داره

کورتیس بلیدز شنبه شب و در مسابقات پیش رو به مصاف تام اسپینال میرود. او در برنامه‌ی “فایتر در مقابل نویسنده” در مورد فایت

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.