گاربرندت به کارت یو اف سی‌ ۲۳۵ اضافه شد

در کارت یو اف سی‌ ۲۳۵ (UFC 235) نبرد دیدنی‌ دیگری به جمع این مسابقات اضافه شد. این مسابقه بین خروس وزنهای یو اف سی‌ می‌باشد که در آن کودی گاربرند Cody Garbrandt و پدرو مونوز Pedro Munhoz برزیلی در مقابل هم به میدان میروند. کودی این مسابقه را از طریق شبکه ‌ای س پی‌ ان تایید کرد.

یو اف سی‌ ۲۳۵ در ۲ مارس و در ارنا تی موبایل T-Mobile Arena لاس وگاس برگزار میشود. گاربرند که در مسیر قهرمانی خود بدون شکست بود، کمربندش را به رقیب دیرینه خود تی جی دیلاشا T.J. Dillashaw و در یو اف سی‌ ۲۱۷ واگذار کرد. وی که پس از شکست, خواستار مسابقه‌ای دیگر با تی جی  دیلاشا شد، در آگوست ۲۰۱۸ و در یو اف سی‌ ۲۲۷ تن به شکست دیگری در مقابل وی داد.

حریف بعدی گاربرند، مونهوز ۳۲ سال برزیلی و از سرشناسان ورزش برزیلین جوجیتسو BJJ در این وزن میباشد. او که از هفت بازی آخر خود شش برد دارد، در آخرین بازیش برایان کرووی Bryan Caraway را در فینال Ultimate Fighter 28 با ضربات مشت و لگد و در راند یک ناک اوت کرد.

این کارت دیدنی‌ شامل مسابقات جذاب دیگری از قبیل جان جونز Jon Jones در مقابل آنتونی اسمیت Anthony Smith، تایرون وودلی Tyron Woodley در مقابل کامارو عثمان Kamaru Usman، هالی هولم Holly Holm در مقابل اسپن لد Aspen Ladd و رابی لالر Robbie Lawler در مقابل بن اسکرن Ben Askren می‌باشد.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.