واکنش کانر مک گرگور به فراس زهابی

فراس زهابی (Firas Zahabi) مربی‌ باشگاه ورزشی تریستار (Tristar Gym)، به تازگی در مورد بازگشت کانر مک گرگور (Conor McGregor) و احتمال مسابقه دوباره او در مقابل مکس هالووی (Max Holloway) حرفهایی‌ زد که به مذاق کانر خوش نیامد. فراس در این باره گفته بود که در صورت جدال این دو در پر وزن، کانر حتما به مشکل بر میخورد. مکس پیشرفت و رشد چشمگیری داشته، او هم بوکسور بهتری است و هم توان فنی‌ او به کانر میچربد.

این صحبت فراس، کانر را وادار به واکنش کرد. وی در پیام توییتر خود به این مربی‌ معروف حمله کرد و بر این باور است که فراس ترسویی بیش نیست که خودش جرات مبارزه با دیگران را ندارد. کانر در پیام خود نوشت که فراس در مورد او طوری صحبت کرده که انگار اورا میشناسد؛ در مورد من صحبت نکن بچه، مگر تو چند سال داری؟ چرا خودت وارد میدان نبرد نمیشوی؟ قصد این کار رو نداری؟ دهنتو ببند بچه.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.