یو اف سی خواستار تقابل کوبی کاوینگتون با درن تیل در لندن

یو اف سی خواستار تقابل کوبی کاوینگتون با درن تیل در لندن

طبق گزارشی از روزنامه بی جی پن BJ Penn، یو اف سی قصد دارد که کوبی کاوینگتون و ستاره انگلیسی درن تیل را در شهر لندن با هم روبرو کند. این مسابقه در صورت برگزاری در وزن ۷۷ کیلو و در تاریخ ۱۶ مارس ۲۰۱۹ اجرا خواهد شد.

کوبی کاوینگتون که مدتها بر این باور بود که او حریف بعدی وودلی خواهد شد و برای عنوان قهرمانی خواهد جنگید، به دلیل از دست دادن این مسابقه بسیار ناراضیست. طبق اظهارات کاوینگتون،  او هیچ فایتی را غیر از مسابقه برای عنوان قهرمانی قبول نخواهد کرد.

درن تیل که تا کمی بیش در دوران ورزشی اش بدون شکست بود در آخرین بازی خود که در کارت یو اف سی ۲۲۸ اجرا شد مغلوب قهرمان وزن ۷۷ کیلو تایرون وودلی شد. تیل پس از این مسابقه به دلیل مشکلاتی که او قبلا با وزن کم کردن و سر وزن رسیدن داشته، گفت که او در فکر عوض کردن وزن خود و بالا رفتن به دسته ۸۴ کیلو میباشد. ولی به نظر میرسد که او هنوز خواستار ادامه دادن در وزن ۷۷ کیلو میباشد.

تیل امروز از اکانت توئیتر خود به کاوینگتون پیامی فرستاد.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.