پیام جان جونز به گوستافسون پس از منفی بودن تست دوپینگ

آژانس ضد دوپینگ آمریکایی یوسادا USADA دیروز اعلام کرد که آخرین آزمایش جان جونز که روز مسابقه او در مقابل گوستافسون گرفته شد بود، منفی بوده است. حدودا یک هفته قبل از برگزاری یو اف سی ۲۳۲ جونز با یک تست مثبت که استروئید تورینابول را نشان میداد روبرو شد. به دلیل مقدار بسیار ناچیز این استروئید و نظر مخصصان یوسادا، به جونز اجازه فایت داده شد.

 

جونز بارها اظهار داشته که بیگناه است و دلیل ورود استروئید تورینابول به بدن خود را نمیداند. با اینحال بسیاری ازحریفان او جونز را فردی متقلب میدانند و گول حرفهای او را نمیخورند. گوستافسون قبل از دیدار خود با جونز بارها این مساله را گوشزد کرد.

پس از اطلاعیه دیروز یوسادا، جونز در اینستاگرم پیغامی به گوستافسون فرستاد. جونز هشداری نیز به حریف بعدی خود انتونی اسمیت فرستاد.

جان جونز – من شخصی (گوستافسون) را که میگفت کریپتون من است قبل از راندهای قهرمانی (راند ۴ و ۵) تمام کردم. هیچ سوخت جتی (دوپینگ) در محل قتل پیدا نشد.الکساندر، من میخواهم مطمعن شوم که تو این پیام را ببینی. چرا که قبل از فایت تو فقط در این باره صحبت میکردی.

برای من جالب است که ببینم نظر قربانیهای بعدی من در اینباره چیست. فقط ۵۱ روز به بازی بعدی من باقی مانده. آیا شما شاهد خواهید بود.

جونز در بازی بعدی خود با انتونی اسمیت در کارت یو اف سی ۲۳۵ روبرو میشود.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.