تی. جی. دیلاشا: من شرط میبندم از سخودو هم راحت تر سر وزن میرسم

دقیقا یک هفته به کارت یو اف سی بروکلین باقی مانده و سر وزن رسیدن قهرمان خروس وزن (۶۱ کیلو) تی. جی. دیلاشا مدتهاست که سوژه مطبوعات بوده. دیلاشا قرار است که شنبه آینده در وزن ۵۷ کیلو، با هنری سخودو برای عنوان قهرمانی مگس وزنها به میان رود.

در سال ۲۰۱۸ بسیاری از فایتران یو اف سی به دلیل کاهش وزن بسیار زید راهی بیمارستان شدند و به همین دلیل بسیاری از مطبوعات و هواداران برای دیلاشا اخیرا ابراز نگرانی کرده اند. ولی قهرمان خروس وزنها اصلا این را مشکل بزرکی نمیداند. در طی مصاحبه ای با مَت سِرا دیلاشا گفت که قصد دارد اسم خود را در تاریخچه یو اف سی به عنوان قهرمان ۳-وزن ثبت کند و درباره کاهش وزن خود نیز صحبت کرد.

دیلاشا – من از اینکه مردم برای من ابراز نگرانی کرده اند ناراحت نیستم. کاهش وزن برای من راحت نبوده ولی آنقدر که مردم هم فکر میکنند سخت نیست. من با داشتن مربیان خوب و برخورد حرفه ای با این قضیه توانسته ام که کاهش وزن خوبی داشته باشم. وزن من در حال حاظر از وقتی که در خروس وزنها به میدان میرفتم هم بهتر بوده است. من شرط میبندم که حتی از سخودو هم راحت تر سر وزن برسم.

من عقیده دارم که بهترین فایتر یو اف سی هستم و حاظرم که این را به همه نشان دهم. من یک وزن پایین میروم و حاظرم که بعد از این حتی یک وزن هم بالا بروم و از اسم خود ارث بزرگی باقی بگذارم.

نماینده و ایجنت هنری سخودو پیش از این اعلام کرد که او فکر نمیکند که دیلاشا توانایی سر وزن رسیدن را داشته باشد. و اگر هم موفق به این کار شود او بسیار ضعیف و شکننده خواهد بود.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.