داستین پوریه به دنبال کمربند طلا: من حبیب را میخواهم

dustin porier

اگر سبک وزنهای یو اف سی را در نظر بگیریم، به غیر از تونی « ال کوکویی » فرگوسون، داستین پوریه تنها نفریست که استحقاق فایت قهرمانی را در مقابل حبیب نورماگومدوو دارد. او فایتری فوق العاده دیدنی و در ۳ بازی آخر خود، ۳ قهرمان سابق سبک وزن را شکست داده.

پوریه که قرار بود در کارت یو اف سی ۲۳۰ با نیت دیاز روبرو شود به دلیل مصدوم شدن این مسابقه را از دست داد. دیروز داستین «الماس» پویریر در توئیتر حبیب نورماگومدوو را به چالش کشید.

داستین پوریه – من حبیب را میخواهم. یا حبیب، یا ال کوکویی فرقی نمیکند.

او برای حبیب نیز پیغامی داشت. در این پیغام عکس نورماگومدوو که در حال خفه کردن مک گرگور بود دیده میشد.

 داستین پوریه – قهرمان، من میخواهم این فشار را احساس کنم.

کسانی که میتوانند حریف بعدی حبیب باشند: تونی فرگوسون، داستین پوریه، جورج سینت پیر، کانر مک گرگور، ملوید می ودر.

کسانی که مستحق این فایت هستند: تونی فرگوسون، داستین پوریه.

سازمان یو اف سی تا بحال ۴ بار سعی کرده که ال کوکویی و حبیب نورماگومدوو را با هم روبرو کند. و هر ۴ بار این مسابقه به دلیل مصدوم شدن یکی از آنها به هم خورده. بدون شک این فایتیست که هواداران مشتاق دیدن آن هستند. آیا یو اف سی برای بار پنجم حاظر است که روی یکی از بزرگترین کارتهای خود قمار کند؟

قهرمان سبک وزن یو اف سی که در حال حاظر به دلیل از قفس بیرون پریدن و حمله به تیم مک گرگور در محرومیت به سر میبرد، قرار است که در تاریخ ۲۹ ژانویه با کمیته ورزشی ایالت نوادا دیداری داشته باشد.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.