کانر مک گرگور در بیانیه ای حبیب نورماگومدوو و پالی مالیگناگی را مورد حمله قرار داد

کانر مک گرگور در بیانیه ای حبیب نورماگومدوو و پالی مالیگناگی را مورد حمله قرار داد

ستاره ایرلندی و قهرمان سابق ۲-وزن یو اف سی در پیغامی از حبیب نورماگومدوو و پالی پالیگناگی خواست که کمتر گلایه کنند. بوکسر بازنشسته آمریکایی مالیگناگی قبل از بازی مک گرگور با فلوید مِی وِدِر قرار بود که برای آماده سازی حریف کانر در تمرینات باشد. در هر صورت این چیزی بود که پالی فکر میکرد.

در اولین تمرین، مالیگناگی متوجه شد که او برای یک نبرد ۱۳ رانده و با حظور یک داور به اردوگاه کانر فراخانده شده. تیم مک گرگور پس از این تمرینات صحنه هایی از این مسابقه از طریق تیم مک گرگور به مطبوعات درز کرد. مالیگناگی به شدت شاکی شد و اعلام کرد که تیم مک گرگور فقط صحنه هایی که در آن کانر خوب بوده را نشان داده اند.

 

Visa det här inlägget på Instagram

 

Ett inlägg delat av Daniel Reed (@rivercitybullet)

چند روز پیش شایعاتی در مطبوعات درباره بازگشت دوباره مک گرگور به رینگ بوکس شروع به چرخش کرد. گفته میشد که این بار او در مقابل مالیگناگی به میدان خواهد رفت. با اینحال مالیگناگی این شایعات را انکار کرد.

مالیگناگی – این حرفها صحت ندارد. البته کانر استاد **شعر گفتن است، و من از اینکه کانر به خاطر حفظ نامش در مطبوعات از این حرفها بزند شگفت زده نمیشوم.

مک گرگور از طریق اکانت اینستاگرم خود جواب مالیگناگی را امروز اینگونه داد. او پیغامی نیز در این ببانیه به حریف قبلی خود حبیب نورماگومدوو قهرمان سبک وزن یو اف سی فرستاد.

کانر مک گرگور – بگذارید به گذشته نگاه کنیم: من پالی را دوست دارم. ما در این کلیپ یک رویارویی با هم داشتیم که در مورد درز کردن یک عکس بود (از تمرینات کانر و پالی). درست شنیدید فقط یک عکس. من به او و در صورت او گفتم: اینقدر گله نکن – چیزی که هر فایتری قاعدتا باید  از آن باخبر باشند.

همین را هم در آخر راند ۳ به حبیب گفتم – اینقدر گله نکن. در همه راندها او به داور شکایت میکرد. او حتی در راند ۴ وقتی که روی من نشسته بود هم شکایت میکرد. این من را کاملا گیج کرده بود. اگر کسی این وسط حق شکایت کردن داشت، من در راند اول بودم. حبیب ۴ دقیقه فقط پاهای مرا بغل کرده بود بدون اینکه کار دیگری انجام دهد.

در هر صورت یک فایت یک مبارزه است و چه فرقی کیکند. گریه و ناله و شکایت کردن به داور مانند یک فا*** دردی را دوا نمیکند. من میخواستم که انگشتانم را در سیب گلو حبیب فرو کنم.

من به تازگی پی برده ام که بسیاری از فایتران امروزه کاملا فا*** هستند. به این واقف هستم که شما (پالی و حبیب) بی پول و فقیر هستید، ولی حداقل فا*** فقیر نباشید.

 

Visa det här inlägget på Instagram

 

Let the record show. I like Paulie Malinaggi. Here is a confrontation between us regarding a picture he was upset about. Yes you heard that right. A picture. I told him here to his face. “Don’t be bitching.” Common knowledge I would think for a fighting man. Don’t be a bitch, bitching. The same thing I said to khabib at the end of round 3. My round. Don’t be bitching! Every single round bitching to the referee. He was even bitching in the fourth round from mount position. It baffled me. If anyone should have been saying anything to the referee, it should have been me in that 1st round. That round he held onto my legs for four minutes straight. With zero activity. But a fight is a fight who gives a fuck. Crying to the referee like a proper bitch. I was trying to dig my fingers into his Adams Apple. Many individuals in the fight business, I have learned lately, are absolute bitches. I know you’s are broke boys. But don’t be broke bitches.

Ett inlägg delat av Conor McGregor Official (@thenotoriousmma)

Facebook
Twitter

چارلز اولیویرا: این بازی اونها بود که میگفتن ما حاضریم بریم برزیل فایت کنیم اما این یه دروغه، اونها نمیومدن. اونها فقط حرف میزنن

الیویرا در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد مکان مبارزه‌ی بعدی در جزیره‌ی فایت (خارج از ابوظبی) در مقابل اسلام ماخاچف گفت:  خیلی‌ سعی‌ کردم

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.