جاستین گیچی به دنبال در هم کوبیدن ادسون باربوزا

قهرمان سابق سبک وزن WSOF جاستین گیچی که در سال ۲۰۱۷ به سازمان یو اف سی ملحق شد، در طی مصاحبه ای با خبرگزاری ای اس پی ان اعلام کرد که او از وضعیت فعلی خود در یو اف سی به شدت ناراضیست.

گیچی – من به شدت اعصابم خرابه. از خیلی چیزها. بازیهای من در ۲ سال گذشته جایزه بهترین فایت ها را گرفته اند و این خیلی باحاله و در گوش هواداران هم خوب شنیده میشود. ولی از این بابت هیچ چیزی نسیب من نشده.

در تاریخ ۲۵ اوت ۲۰۱۸ جاستین قرار بود که با آیاکویینتا روبرو شود ولی حریف او در مذاکراتش با یو اف سی به توافق نرسید و خود را کنار کشید. گیچی در عوض با جیمز ویک روبرو شد و در راند اول او را از طریق ناک اوت شکست داد. از آن تاریخ به بعد جاستین مسابقه ای نداشته و از این انتظار کشیدن خسته شده.

گیچی – باربوزا در رده بندیها بالاست. او فایتر ترسناکیست و من دوست دارم که با ترس مسابقه دهم. این فایتیست که من مانند یک هوادار خواهان دیدنش هستم. من میدانم هواداران مشتاق دیدن این دیدار هستند – بنابراین من به دنبال این فایت هستم و قصد دارم که با لگدهای پیاپی او را تمام کنم.

اگر یو اف سی باربوزا را به من بدهد او را خورد میکنم، و برای آیاکویینتا هم دارم، آن لعنتی بالاخره روزی باید با من روبرو شود.

از ۴ بازی جاستین گیچی در یو اف سی(۲ برد، ۲ باخت)، ۳ فایت جایزه بهترین فایت شب و ۱ فایت جایزه بهترین عملکرد شب را  دریافن کرده است. او فایتری بسیار دیدنیست.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.