حبیب و نیت دیاز در مجادله توییتری

در ادامه کشمکش و نزاع تویتری حبیب و کانر، نیت دیاز (Nate Diaz) هم وارد این جدال شد. روز شنبه کانر در پیغامی به حبیب و پالی مالیگناگی تاخت و خطاب به هر دو گفت که در حین مسابقه اینقدر با ناله و شکایت کردن دست به دامان داور نشوند. پس از این پیام، حبیب سریعا جواب کانر را در توییتر خود داد.

در همین میان نیت دیاز که اولین باخت کانر را در یو اف سی‌ در سال ۲۰۱۶ رقم زده بود در پیامی توییتی خطاب به حبیب گفت که: من تورو جلوی هم تیمی‌هایت زدم و نه تو و نه هیچ کدام از شما جرات انجام هیچکاری رو نداشتید. این هم تا آخر عمر با تو خواهد بود. همه شما بی‌ جرات هستید.

آخرین بازی نیت دیاز به اگوست ۲۰۱۶ بر میگردد که در مسابقه‌ای دوباره در مقابل کانر و پس از رای داوران تن به شکست داد. پس از این چندین بار شایعه بازگشت نیت بارها به میان آمد و وی قرار بود در یو اف سی‌ ۲۳۰ در مقابل داستین پوریه (Dustin Poirier) به میدان برود ولی‌ پس از مصدومیت داستین این مسابقه نیز کنسل شد.

حبیب در جوابی‌ کوتاه و با گذاشتن ویدیویی پاسخ نیت را داد: تو در آنجا خودت را در پشت نگهبانان پنهان و بعد فرار کردی ترسو. ما تیم شما رو خورد کردیم. این ویدیو گویای همه چیز است. برادران دیاز در سال ۲۰۱۵ با تیم حبیب در شهر لای وگاس یک درگیری بزرگ داشتند و این ویدیو صحنه هایی از آن درگیری بود.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.