انتونی اسمیت: پس از بازی جونز، به حساب لوک راکهولد خواهم رسید

در آخرین قسمت برنامه آریل حلوانی، انتونی اسمیت درباره مسابقه بعدی خود در مقابل جان جونز و شانس بردش در این بازی سخن گفت. اسمیت گفت که او ۱۳ باخت دوران ورزشی اش را مانند ۱۳ درس بزرگ میداند و افزود که در بازی جونز ضعفهای زیادی میبیند و قصد دارد از آنها بهرمندی کند.

در هفته گذشته قهرمان سابق میان وزن یو اف سی لوک راکهولد در طی مصاحبه ای اعلام کرد که او قصد بالا رفتن به وزن ۹۳ کیلو را دارد و در این وزن چالش بزرگی برای خود نمیبیند. لوک در این مصاحبه درباره اسمیت و جونز هم نظر داد و گفت که اسمیت حتی یک راند هم نمیتواند در مقابل جان جونز دوام بیاورد.

این حرف، اسمیت را به شدت عصبانی کرد و او دیروز قول داد پس از مسابقه اش با جان جونز، راکهولد را درست و حسابی ادب کند.

اسمیت – بعد از بازی جونز و گوستافسون، راکهولد انتقادات خیلی بدی از من کرد. من آدم پوست کلفتی هستم ولی چونکه این حرف از طرف راکهولد آمد و به آن شکلی که او این حرف را زد، واقعا مرا اذیت کرد. او چرت و پرتهای زیادی درباره من گفت… که من اصلا فایتر خوبی نیستم و….

من نمیتونستم که جوابش را بدهم، چونکه من به دنبال بازی جان جونز بودم و میدانستم که اگر با او وارد مجادله شوم مطبوعات فقط در اینباره صحبت میکنند و یو اف سی شاید به جای جونز مرا با راکهولد روبرو کند. من نمیخواستم که مسابقه قهرمانی را با جونز از دست بدهم.

من از آدمهای خودشیفته ای مانند راکهولد بیزارم. من حتی جان جونز را هم در این دسته آدمها میبینم… من از رفتار بد چنین آدمهایی با بقیه، خسته شده ام. من جان جونز و لوک راکهولد را شخصا نمیشناسم و هرگز تابحال از آنها صحبت نکرده ام.

از رفتار غیر حرفه ای جونزشاید چیزهایی گفته باشم ولی از زندگی خصوصی او هرگز چیزی نگفته ام. من همیشه از جونز مانند یک فایتر تمجید کرده ام.

درباره راکهولد که هرگز تابحال صحبت نکرده ام. واقعا این را نمیفهمم. من برای موفقیت خیلی تلاش کرده و در این راه خیلی بدبختی کشیده ام. همیشه سعی داشته ام که برای مردم  الگوی خوبی باشم و به آنها نشان بدهم که برای موفقیت باید اینگونه تلاش کرد.

و الان که یو اف سی شانس مسابقه قهرمانی را به من داده ، چنین آدم مزخرفی مانند راکهولد میخواه ارزش کارهای من را خاکمالی کند. تو (راکهولد) ۲ بازی از ۳ فایت آخر خود را باختی و به شدت ناک اوت شدی، تو حتی قادر نیستی که خود را به یک مسابقه برسانی (اشاره به مصدومیت)… اگر به نظر تو من خوب نیستم، اول مسابقه ات را ببر و بعدا با من روبرو شو…

برد، باخت یا مساوی در مقابل جونز، راکهولد حریف بعدی من خواهد بود. گاهی اوقات بعضیها باید به سزای اعمالشان برسند.

اسمیت و جونز در تاریخ ۲ مارس در شهر لاس وگاس با هم روبرو خواهند شد.

Facebook
Twitter

پیشبینی‌ کورتیس بلیدز از فایت جان جونز – استیپه میوچیچ: انتخاب من استیپه هست، اون چند بار توی مسابقات پنج راندی بوده و نشون داده که قدرت ناک اوت داره

کورتیس بلیدز شنبه شب و در مسابقات پیش رو به مصاف تام اسپینال میرود. او در برنامه‌ی “فایتر در مقابل نویسنده” در مورد فایت

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.