میوچیچ: قبل از فوت کردن شمع‌ها با من مسابقه بده

استیپه میوچیچ قهرمان سابق سنگین وزن یو اف سی‌ همچنان به دنبال مسابقه‌ای دوباره در مقابل دنیل کورمیه است. کورمیه که در یو اف سی‌ ۲۲۶ و در جدال خود با میوچیچ عنوان قهرمانی سنگین وزن را از آن خود کرده بود پیشتر اعلام کرد که پس از تولد ۴۰ سالگی خود (۲۰ مارس) با این مسابقات خداحافظی کرده و دستکشهای خود را آویزان می‌کند. او که از علاقه خود به برگزاری مسابقه‌ای در مقابل براک لسنار سخن گفته بود ، نهایتا در مسابقه‌ای با دریک لویس رو به رو شد که در راند ۲ حریف خود را تسلیم کرد. لسنار به دلیل عدم پرداخت جریمه خود به  شرایط برگزاری بازی را در مقابل کورمیه ندارد. استیپه میوچیچ پس از باخت خود بارها خواستار مسابقه‌ای دوباره در مقابل این قهرمان سنگین وزن شد و امیدوار است که کورمیه قبل از فوت کردن شمع‌های کیک تولدش به این خواسته برسد.

اخیرا دانا وایت رئیس سازمان یو اف سی در پیامی گفت که تا ابد منتظر کسی‌ نمینشیند و ترجیح میدهد که کورمیه مسابقه‌ای دیگر قبل از بازنشستگیش را برگزار کند. او همچنین گفت: یکی‌ از چیزهایی‌ که شما در مورد من میدانید اینست که من منتظر کسی‌ نمی‌‌مانم و ما کارمان را انجام میدهیم. اگر کسی‌ نخواهد مسابقه‌ای داشته باشد مشکلی‌ نیست، فرقی‌ نمیکند چه اسمی یا چه قرار دادی داشته باشید، اگر نمیخواهید بازی کنید اشکالی ندارد. و وقتی‌ آماده نبرد شدید، پس از صحبت به یک راه حلی میرسیم.

حالا باید دید که آیا کورمیه همان طور که پیشتر گفته بود، و در صورت عدم آمادگئ لسنار، مسابقه‌ای با میوچیچ را در سر دارد یا  خیر.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.