بهادرزاده: این شکست مرا قوی تر خواهد کرد

سیار بهادرزاده مبارز افغان که در کارت یو اف سی ۲۳۲ با کورتیس میلندر روبرو شد، پس از شکست در این بازی به هوادارانش پیامی داد.

دوستان و هواداران عزیز… من از صمیم قلب از همه شما تشکر میکنم. آرتیست های افغان و ورزشکاران که از من پشتیبانی کردند. آخرین بازی من طبق انتظار پیش نرفت…  من میدانم که چه اشتباهاتی در این مسابقه انجام دادم. من قصد برترف کردن این اشتباهات را دارم و قول میدهم که قوی تر برگردم. من در اعتقاداتم هیج شک و تردیدی ندارم و همیشه به این اعتقادات پایبند هستم.

این شکست مرا خورد نکرد و من این را برای بهتر شدن احتیاج داشتم. هر شکست ما را قوی تر خواهد ساخت و مطمئن هستم که خدا برای من برنامه های بهتری در نظر گرفته…

فایت بهادرزاده و میلندر یکی از دیدنی ترین بازیهای کارت یو اف سی ۲۳۲ بود. او این مسابقه را از طریق رای جمعی داوران به حریفش واگذار کرد.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.