یو اف سی لندن – درن تیل با خورخه ماسویدال روبرو میشود

رئیس سازمان یو اف سی دانا وایت امروز اعلام کرد که درن تیل در شهر لندن با خورخه ماسویدال روبرو خواهد شد. وایت این خبر را از طریق خبرگزاری ای اس پی ان اطلاع داد. این مسابقه که فایت اصلی کارت یو اف سی لندن میباشد در تاریخ ۱۶ مارس ۲۰۱۹ اجرا میشود.

کارنامه تیل و ماسویدال.

درن «گوریل» تیل در رده سوم رنکینگهای یو اف سی، ۷۷ کیلو – 17 برد و یک باخت. او آخرین بار برای عنوان قهرمانی ۷۷ کیلو با تایرون وودلی روبرو شد و اولین باخت حرفه ای او در این بازی رقم خورد.

خورخه «Gamebred (یک نوع سگ پیتبول)» ماسویدال در رده نهم رنکینگ یو اف سی، ۷۷ کیلو  – ۳۲ برد و ۱۳ باخت. پس از یک سال دوری از مسابقات گفته میشد که ماسویدال برای بازی بازگشت نیک دیاز انتخاب شده، ولی دیاز این شایعات را انکار کرد. ماسویدال در دو بازی آخر خود شکست خورده ولی این به این معنی نیست که او فایت راحتی برای تیل باشد.

یک فایت بسیار دیدنی از دو فایتر هجومی در انتظار ما خواهد بود.

 

Visa det här inlägget på Instagram

 

Ett inlägg delat av Brett Okamoto (@bokamotoespn)

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.