جوزه آلدو در فکر بازنشستگی

خوزه الدو (Jose Aldo) بین سال‌های ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۵ بهترین فایتر در رده وزنی پروزن‌ها بود و همچنین در این مدت به یکی‌ از بهترین فایتر‌های این وزن در طول تاریخ ‌ام ام‌ای تبدیل شده بود. آمار ۱۸ برد او در ۱۰ سال با باخت در راند یک و ثانیه ۱۳ در مقابل کانر مک گرگور در سال ۲۰۱۵ به اتمام رسید.

خوزه اخیرا و در یکی‌ از روز‌های مطبوعات برزیل در شهر ریو دو ژانیرو از تصمیمات خود در ۲۰۱۹ سخن گفت. الدو گفت که قصد بازنشستگی دارد و مسابقه بعدی او در مقابل نناتو مویکنو در اوایل ماه فوریه و در یو اف سی‌ فورتالزا برگزار میشود.

خوزه الدو: من می‌خواهم کریر و حرفه خود را در برزیل به پایان برسانم. سه مسابقه می‌خواهم انجام دهم که شرکت در یو اف سی‌ فورتالزا یکی‌ از آنهاست و در حال حاضر در حال مذاکره با رقیب بعدی خود در یو اف سی‌ ۲۳۷ هستیم که اگر اشتباه نکنم در کوریتیبا قرار است که برگزار شود، و در آخر و در نیم سال دوم با حریفی و رویدادی دیگر در برزیل به میدان میروم.

مربی‌ او آندره پدرنیراس (Andre Pederneiras) که همیشه در کنار الدو بوده در این مصاحبه اضافه کرد که: ما از آنها (یو اف سی‌) خواستیم که قرار داد الدو را تکمیل کرده، که سه مسابقه آخر خود را در برزیل به اتمام برساند. این خواسته خوزه است و آن را با دانا وایت در میان گذشتیم. ظاهراً این اتفاق در حل رخ دادن است.

خوزه الدو در ادامه گفت: می‌خواهم کریر و حرفه خود را به خوبی‌ به اتمام برسونم و همچنین سلامت خود را حفظ کرده. در مسابقه قبلی‌ گفتم که قصد بازنشستگی دارم و به سلامتیم فکر می‌کنم. در حال حاضر من سلامت خودم را به خطر میندازم برای اینکه پول بدست بیاورم و دیگر این کار رو انجام نخواهم داد. می‌خواهم وقتم رو در کنار دختر و همسرم سپری کنم و بتونم سفر کنم بدون اینکه مسابقه‌ای بدهم.

Facebook
Twitter

شان اومالی: بعد از شکست پیوتر یان تایتل شات میخوام ولی‌ ژوزه آلدو میتونه قبل از من نبرد قهرمانی رو داشته باشه چون یه قهرمان افسانه ایه و حقشه

شان اومالی در صحبتهای اخیر خود گفت:  چیزی که مشخصه اینه که نتونستم نشون بدم که جایگاهم بین تاپ تن هستش (ده مبارز برتر

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.