هنری سخودو: من برای نجات مگس وزنها با دیلاشا مسابقه میدهم

در نوامبر سال ۲۰۱۸ سایت Flocombat اعلام کرد که سازمان یو اف سی قصد منحل کردن وزن ۵۷ کیلو را دارد. کمی پس از این خبر یو اف سی در مبادله ای با سازمان ONE Championship قهرمان سابق خود دمیتریوس جانسون(۵۷ کیلو) را با بن اسکرن(۷۷ کیلو) عوض کرد. جانسون در تاریخچه سازمان یو اف سی کماکان با ۱۱ دفاع از کمربند طلای خود، رکورددار دفاع از عنوان قهرمانیست.

بسیاری از کارشناسان بر این باورند که روز شنبه ما شاهد آخرین مسابقه وزن ۵۷ کیلو خواهیم بود و به نظر میرسد دیلاشا مامور نابود کردن این وزن است. سخودو در چند روز آخر بارها اظهار کرده که او با در هم کوبیدن دیلاشا میتواند که تصمیم یو اف سی را از منحل کردن این وزن عوض کند.

 

سخودو – من برای تمامی مگس وزنها و خانواده هایشان به این مبارزه میروم. بنظر من این یک داستان عالی سیندرلایی خواهد شد. من قهرمان این داستان خواهم شد و از اینکه دیلاشا به من این اجازه را داده متشکرم. از عمو دانا وایت هم به خاطر تبلیغاتش از من نیز تشکر میکنم.

پلک نزنید و کانال را هم عوض نکنید. من این یارو را متوقف خواهم کرد… دیلاشا قربانی من خواهد شد و من کله این مار را خواهم برید…

تیم قبلی دیلاشا الفا میل Alpha Male عقیده دارد که دیلاشا در حق آنها نامردی کرده و پس از آن به او لقب مار را دادند و دیلاشا به تازگی یک عکس مار بر زیر بازو خود خالکوبی کرده.

قهرمان خروس وزنها (۶۱ کیلو) تی. جی. دیلاشا روز شنبه در یک سوپر فایت به دیدار قهرمان حاظر مگس وزنها هنری سخودو (۵۷ کیلو)  به میدان میرود.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.