کِوین لی در نوشته ای به کانر مک گرگورِ “خراب” حمله کرد

ِکِوین لی در نوشته ای به کانر مک گرگورِ

این معمولا کانر مک گرگور است که در رسانه های اجتماعی با حریفان خود مجادله میکند، ولی در چند وقت اخیر او انتقادات زیادی را دریافت کرده است. این بار کوین لی در نوشته ای ستاره ایرلندی را به شدت تحت حمله قرار داد.

من معمولا سرم در کار خودم هست ولی وقتی که بعضیها (کانر) زیادی حرف میزنند باید آشکارسازی کنم. یک آدم خراب به تمام معنا کسیست که به او موقعیت های زیادی داده میشود، ولی او ارزش آنها را نمیداند.

او کسیست که از چالشهای خطرناک دوری میکند. یک آدم خراب نفس شکننده ای دارد و طاقت شکست خوردن را ندارد. او برای بازخریدن شهرتش زانو میزند و حاظر دست زدن به هر کاری است. یک آدم خراب حتی به خودش هم دست گدایی دراز میکند و از بدنش میخواهد که برای او کارهایش را انجام دهد.

پول کلاس نمیخرد. اگر از اول آدم خرابی باشی برای همیشه اینگونه باقی خواهی ماند. من از شما به خاطر رجزخوانیهایم معذرت میخواهم.

من میفهمم که تو (مک گرگور) چه در سر داری. میتوانی که به ماساژ دادن پاهای دخترانه ات بازگردی و منتظر زنگ زدن فلوید می ودر باشی. من مشغول کارهای خود هستم.

من باید به مسیر بردن بازگردم و از دست دادن جای خود در رده بندیها نیز نمیترسم (پنجم در سبک وزنها). من حاظرم با کسی که فکر میکند میتواند مرا شکست دهد روبرو شوم. منتظر زنگ یو اف سی هستم…

لی در آخرین بازی خود مغلوب ال آیاکویینتا شد. کوین لی در مورد کانر مک گرگور تابحال اظهارات زیادی داشته ولی بر خلاف لی، کانر مک گرگور اظهارات زیادی نسبت به او نداشته.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.