کل کل بن اسکرن با کلوین گستلوم

بن اسکرن که هنوز مسابقه‌ای در یو اف سی‌ برگزار نکرده، حاشیه‌هایی‌ به همراه خود داشته و در مطلبی به تازگی حمله تندی به کلوین گستلوم کرد. او که قهرمان بی‌ شکست وان چمپیون و بلاتور بود پس از پیوستن به یو اف سی‌، آماده برگزاری اولین مسابقه خود با رابی لالر در یو اف سی‌ ۲۳۵ میباشد. بن اسکرن در این مدت بسیار کم خود در یو اف سی‌، وارد کل کل زیادی با دیگر فایترها شده و چندی پیش نیز وارد جنگی لفظی با درن تیل شد.

تایرون وودلی دوست صمیمی‌ بن اسکرن به تازگی و در مصاحب‌ای با آریل هروانی، گفت تصمیم دارد که در سوپرفایتی با قهرمان میان وزنهای یو اف سی‌ که در حال حاضر رابرت ویتیکر است، روبرو شود. این اظهار نظر واکنش کلوین گستلوم را به همراه داشت. وی که در یو اف سی‌ ۱۸۳ در نبردی پایا پای و پس از رای داوران نتیجه را به وودلی واگذار کرد در متنی نوشت: پس از مسابقه‌ای که بین ما برگزار شد، تو دیگر نمیخواهی با من روبرو شوی. وی همچنین نوشت که وودلی در میان وزنها موفق نخواهد شد. لازم به ذکر است که گستلوم در آن بازی به وزن نرسید و با پنج کیلو اضافه وزن وارد آن دیدار شد.

پس از این بن اسکرن در توییتر خود و خطاب به گستلوم نوشت:‌ای چاقالو، او (وودلی) در مقابل تو با یک پای شکسته برنده شد و تو سر وزن هم نرسیدی.

گستلوم که بارها قبل از مسابقات به وزن نرسید، مجبور به تغییر وزن، از سبک وزن ویژه به میان وزن شد. وی در تاریخ ۱۰ فوریه و در یو اف سی‌ ۲۳۴ به مصاف قهرمان میان وزن، رابرت ویتیکر میرود.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.