آماندا نونِس قصد رویارویی دوباره با کریس سایبورگ را ندارد

گفته میشود که آماندا نونِس دیگر قصدی برای ماندن در پروزن‌ها (Featherweight) را ندارد. چندی پیش او در توییتر خود از قهرمان سابق پروزن ‌ام ام ای، کریس سایبورگ عذرخواهی کرد و گفت که قصدی برای رویارویی دوباره با او را ندارد. او در ادامه گفت که هدف او کسب عنوان قهرمانی در دو وزن مختلف بود که به این مهم دست یافت. نونِس همچنین گفت که قصد کمک به سایبورگ را دارد که پروزن را از نو بسازد (و حریفی برای سایبورگ پیدا کند). او اشاره‌ای به کیلا هریسون کرد و گفت که کیلا یک پروزن حقیقی‌ است.

کریس سایبورگ که از ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۸ اسطوره‌ای شکست ناپذیر بود، در دسامبر ۲۰۱۸ و در یو اف سی‌ ۲۳۲ در راند اول مغلوب آماندا نونِس شد. او پس از شکست بلافاصله خواستار برگزاری مسابقه‌ای دوباره با نونِس شد.

از طرفی‌ دیگر مگن آندرسون چندی پیش در توییتر خود نوشت که عنوان قهرمانی نونِس را از او پس بگیرید حالا که او قصدی برای رویارویی با سایبورگ را ندارد و مسابقه‌ای بین من و سایبورگ ترتیب دهید تا تکلیف کمربند مشخص شود.

پس از آنها دانا وایت در اظهار نظری گفت که هر دوی آنها (نونِس و سایبورگ) قرار است که بزودی با فایترهای دیگری  روبرو شوند و احتمال برگزاری مسابقه‌ای دوباره بین این دو را رد نکرد.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.