مربی جورج سنت پیر: حبیب مناسب ترین حریف برای بازگشت جورج خواهد بود

فراس زهابی مربی سرشناس و رئیس باشگاه تریستار Tristar در طی مصاحبه ای با سایت MMAbetz در مورد بازگشت اسطوره کانادایی جورج سنت پیر سخن گفت.

زهابی – جورج طبق معمول در تمرینات حاظر است و امیدواریم که او در سال ۲۰۱۹ بازگشت خود را حتمی کند.

خبرنگار،  ایزابل – آیا بازگشت او در وزن جدید ۷۵ کیلو خواهد بود؟

فراس زهابی – تا آنجایی که من مطلع هستم یو اف سی هنوز تصمیم به افتتاح کردن وزن ۷۵ کیلو را ندارد ولی اگر این کار صورت بگیرد، این وزن برای جورج ایده آل خواهد بود. امیدوارم که شایعات افتتاحیه وزن جدید صحت داشته باشد.

خبرنگار،  ایزابل – آیا شما حریفی را برای جورج در این وزن در نظر دارید؟

زهابی – بهترین فایت بدون شک در مقابل حبیب نورماگومدوو خواهد بود. اگر وزن جدید راه اندازی شود به عقیده من حبیب و جورج بهترین گزینه ها برای افتتاح کردن این وزن خواهند بود.

خبرنگار،  ایزابل – این بازی را چگونه ارزیابی میکنید؟

زهابی – رقابت بسیار سختی برای هر دو خواهد بود. جورج و حبیب دو فایتر بدون نقص هستند ولی بنظر من جورج در ناحیه Striking (مشت و لگد) مزیتهای بیشتری نسبت به حبیب دارد. جی اس پی حتی میتواند حبیب را غافلگیر کرده و او را خاک کند.

جورج سنت پیر در آخرین نبرد خود مایکل بیسپینگ را شکست داد و عنوان قهرمانی میان وزنهای یو اف سی را از آن خود کرد (در نوامبر سال ۲۰۱۷). پس از آن جورج به بیماری کولیت زخمی مبتلا شد و تصمیم به رها کردن عنوان قهرمانی خود شد.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.