آشنایی با اسکات کوکر – نظر رئیس بلاتور درباره کمربند جدید یو اف سی

آشنایی با اسکات کوکر - نظر رئیس بلاتور درباره کمربند جدید یو اف سی

اسکات کوکر رئیس سازمان بلاتور امروز نظر خود را در مورد کمربند جدید قهرمانی یو اف سی با انتشار دادن یک عکس بیان کرد. او در این عکس از کمربند قهرمانی بلاتور رونمایی کرد و نوشت:

بعضی چیزها بهتر است که دست نخورده باقی بمانند.

کوکر Scott Coker و بلاتور که بزرگترین رقیب سازمان یو اف سی محسوب میشوند، در چند سال اخیر بسیاری از پیشکسوتان و حتی چندین ستاره بزرگ سابق یو اف سی را موفق به جذب خود کرده اند. البته سازمان بلاتور موفق به پرورش دادن استعدادهای بزرگی هم در چند سال اخیر بوده و رفته رفته به عنوان جدی ترین رقیب سازمان یو اف سی جای خود را محکم کرده.

ستاره های بزرگی مانند گگارد موساسی (ارمنی، متولد تهران)، روری مک دونالد، رایان بیدر و لورنز لارکین همگی در اوج دوران ورزشی شان یو اف سی را ترک کرده و به بلاتور ملحق شدند. تعداد زیادی از بزرگترین ستاره های بلاتور مانند مایکل وینام پیج MVP، مایکل چندلر و داگلاس لیما هیچ تمایلی به ترک کردن این سازمان ندارند.

به چه دلیل برخی از بزرگترین ستاره های دنیای MMA خواهان ملحق شدن به بلاتور هستند، و چرا بیشتر آنها اشتیاق به اتمام دوران حرفه ای خود در این سازمان میباشند؟

جواب این سوال فقط دو کلمه است: اسکات کوکر.

 

بر خلاف رئیس یو اف سی دانا وایت که بارها با مبارزان خود به دلایل گونانون شاخ تو شاخ شده، فایترهای اسکات کوکر درباره او در مطبوعات همیشه به خوبی سخن گفته اند. هیچکس تابحال از او انتقادی نکرده. میشه گفت که او یک رئیس ایده آل برای هر شخصی میباشد. اگر او قول مسابقه برای عنوان قهرمانی را به کسی بدهد، آن شخص مطمعن خواهد بود که این شانس را دریافت خواهد کرد (مثال). بسیار کوتاه، حرف او حرف است.

استعدادیابی اسکات کوکر – چه کسانی و چه قهرمانانی تابحال برای او مسابقه داده اند؟

پیش از بلاتور کوکر رئیس سازمان استرایک فورس بود و در آنجا استعدادهای بزرگی را کشف کرد که تا امروز بهترینهای دنیا هستند. نامهایی مانند دنیل کورمیه، تایرون وودلی، راندا راوزی، لوک راکهولد همگی زیر نظر او در Strikrforce و پیش از پیوستن به یو اف سی قهرمان شدند. فایترهای سرشناس دیگری مانند آلیستیر اووریم، دن هنذرسون، گگارد موساسی و ژاکاره سوزا نیز قبل از ملحق شدن به یو اف سی، زیر نظر کوکر در استرایک فورس قهرمان بودند.

بلاتور با هدایت اسکات کوکر توسعه بسیار زیادی داشته و لازم به ذکر است که رپر معروف آمریکایی کورتیس جکسون معروف به فیفتی سنت نیز بتازگی در این شرکت سرمایه گذاری کرده است.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.