توصیه وایت به کاوینگتون: وقتی که بخت در میزند، در را باز کن

از روزی که یو اف سی رسما کامارو عثمان را به عنوان حریف بعدی تایرون وودلی انتخاب کرد، کوبی کاوینگتون با تمام قدرت رئیس خود دانا وایت را در مطبوعات مورد انتقادات سنگینی قرار داد. او حتی وایت را فردی کثیف و بی مرام نامید. البته با توجه به گذشته کاوینگتون اظهارات او جای تعجب نداشت.

در کنفرانس خبری بروکلین تعدادی از خبرنگاران نظر دانا وایت را نسبت به اظهارات اخیر کوبی کاوینگتون خواستند و همچنین سوالهایی در مورد آینده این ستاره جنجالی پرسیدند. وایت به این سوالات اینگونه جواب داد.

وایت – من اظهارات کاوینگتون را اصلا نشنیده ام. من این چرت و پرت ها را هیچوقت نمیخوانم.

مایک بان – آیا شما برای کاوینگتون در آینده برنامه ای دارید؟

وایت – بله… او دوباره مسابقه خواهد داد… باید موقعیت ها را قاپید. وقتی که بخت در خانه ات را میزند در را باز کن.

ما عثمان را برای تنبیه کردن کاوینگتون انتخاب نکردیم… شما میتوانید از هر کسی که با ما در این مدت کار کرده بپرسید:  اگر شما پیشنهادات فایت های ما را قبول نکنید نفر دیگری آن را قبول خواهد کرد و این همیشه به این شکل بوده…

طبق انتظارات یو اف سی قرار بود که قهرمان وزن ۷۷ کیلو تایرون وودلی با مدعی اول کوبی کاوینگتون روبرو شود، ولی کاوینگتون به دلیل مصدومیت پیشنهاد یو اف سی را رد کرد.

کاوینگتون قبلا اعلام کرده که او فقط حاظر به مسابقه دادن برای عنوان قهرمانیست و در غیر این صورت او مسابقه نخواهد داد. وزن ۷۷ کیلو یو اف سی دارای چندین مدعی سرشناس است و در خواسته کاوینگتون کوچکترین تضمینی وجود ندارد.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.