تی. جی. دیلاشا: داور، این مسابقه را از من دزدید

قهرمان خروس وزن یو اف سی که دیروز در مقابل سخودو شکست خورد، پس از این دیدار بسیار ناراظی و عصبانی بود. دیلاشا تصمیم داور را از متوقف کردن این مسابقه کاملا زیر سوال برد و گفت که او این شکست را، یک شکست واقعی نمیداند.

 

Visa det här inlägget på Instagram

 

Ett inlägg delat av Switch Kick Updates (@switchkickupdates)

” بسیار حس بدی دارم. وقتی که به این شکل بازی را از شما میدزدند، احساس جالبی نیست. من برای رسیدن به این فایت بدجوری زحمت کشیدم و عملکرد من، بسیار بهتر میتوانست باشد. حیف شد که نتوانستم قابلیت های خود را امشب نشان دهم.”

دیلاشا خطاب به داور: ” مسابقه سر عنوان قهرمانیست، و دو قهرمان در آن مبارزه میکنند. چطور به خودت اجازه میدعی که بازی را متوقف کنی؟ ”

دیلاشا در ادامه گفت: ” در حین بازی داور به من هشدار داد و گفت: به من مقاومت کردن نشان بده. من در جواب به داور گفتم که حالم خوب است و پس از آن پای سخودو را گرفتم. سخودو از مشت زدن دست نگه داشت و و شروع به دفاع کردن از پایش شد. آیا این دلیلی برای متوقف کردن فایت است؟ این باعث تاسف است که معلومات من در داوری، از او بیشتر است. ”

دیلاشا ادامه داد: ” اگر قرار است که من ببازم، میخواهم درست و حسابی ببازم. من به سخودو تبریک عرض میکنم… دمش گرم. ولی او این مسابقه را نبرد… من در اولین مسابقه ام با کودی گاربرند بدتر گیج شدم (کودی، دیلاشا را با یک مشت به زمین انداخت، ولی دیلاشا بازی را در آخر برد). امروز فقط یک ضربه نه چندان محکم به پشت گوشم اصابت کرد… “

دیلاشا از این مساله بسیار ناراحت بود و چشمهای او کمی اشک آلود بود. وی در ادامه گفت که او دوباره میخواهد که با سخودو روبرو شود، و حاظر است که این کار را حتی هفته آینده انجام دهد.

با اینحال احتمال خواسته دیلاشا خیلی کم است، چرا که مدعیان زیادی در دسته خروس وزنها در انتظار بازگشت دیلشا به این وزن میباشند.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.