واکنش دانا وایت به توقف بازی سخودو و دیلاشا

دانا وایت هم به لیست کسانی که از پایان زود هنگام بازی سخودو و دیلاشا انتقاد داشتند پیوست. سخودو که در ثانیه ۳۰ این بازی و پس از چندین ضربه دیلاشا را از تعادل خارج کرده بود، با نظر داور این بازی کوین مک دونالد از طریق ناک اوت فنی پیروز این دیدار شد.

پس از آن نه تنها دیلاشا سخت از تصمیم داور بازی ناراحت و ناراضی بود بلکه این قضاوت واکنش دانا وایت رئیس یو اف سی‌ را هم به همراه داشت. دانا وایت در مصاحبه‌ای با خبرگزاری‌ام ام ای جانکی گفت:

“بنظر من داور زود بازی را متوقف کرد. ببیند: شما دو نفر از بهترین فایترهای دنیا را در یک سوپر فایت در قفس دارید , بگذارید آنها بازی را تا آخر تمام کنند. من چیزی از ارزش‌های سخودو نمی‌خوام کم کنم چرا که او در طول ۲۰ ثانیه ضربه های زیادی به دیلاشا زد.

شما دیلاشا را پس از این مسابقه دیدید و قیافه او به کسانی‌ میخورد که در یک فایت ۳ رانده بوده اند. ولی‌ تو را به خدا بگذارید مبارزه را تا آخر به پایان برسانند و دعوا یشان را ادامه بدن، توقف این بازی وحشتناک بود”.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.