نظر حبیب در مورد بازنشستگی و حریفان احتمالی

قهرمان سبک وزن یو اف سی در مصاحبه ای با رادیو سابمیشون درباره بازگشت خود، و حریفانی که امکان رویارویی شدن با او را دارند صحبت کرد. پدر حبیب، عبدالمناپ نورماگومدوو پیش از این اظهار کرده بود که قهرمان داغستانی، احتمال دارد که پس از انجام دادن ۳ فایت دیگر، بازنشسته شود. رادیو سابمیشون درباره صحت این اظهارات از حبیب سوال کرد.

” من در حال حاظر نمیتوانم به این سوال جواب بدم… ولی تصور کنید:  اگر من در آینده با جورج سنت پیر، تونی فرگوسن و فلوید می ودر روبرو شوم و هر ۳ را شکست دهم، بعد از آن امکان این را دارم که به عنوان بهترین فایتر تاریخ دنیا خود را کنار بکشم. “

حبیب نورماگومدوو و کانر مک گرگور به دلیل زد و خوردهایی که در یو اف سی ۲۲۹ اتفاق افتاد، کماکان در حال تعلیق بسر میبرند. دیدار بعدی کمیته ورزشی نوادا NSAC برای مشخص کردن آینده این دو در تاریخ ۲۹ ژانویه میباشد.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.