رایان بیدر مصمم به شکست فیدور امیلیاننکو

رایان بیدر (Ryan Bader)، یکی‌ از فایترهای سابق یو اف سی‌ و قهرمان نیمه سنگین وزن بلاتور، شنبه شب در صدد رقم زدن شبی تاریخی‌ است. وی که در فینال رقابتهای گرند پری به مصاف فیدور امیلیاننکو (Fedor Emelianenko) رقیب افسانه‌ای و قهرمان سابق سنگین وزن پراید میرود در توصیف او به یک جمله بسنده کرد “او خود ‌ام ام آست”.

این دو در حالی‌ در بلاتور ۲۱۴ به مصاف هم میروند که برنده آنها عنوان قهرمانی سنگین وزن بلاتور را به خود اختصاص خواهد داد. این مسابقه برای بیدر از این لحاظ بسیار پر اهمیت است زیرا با برد در این مسابقه او که قهرمانی نیمه سنگین بلاتور را یدک میکشد، عنوان قهرمان سنگین وزن این سازمان را نیز از آن خود می‌کند.

او در مورد سبک بازی خود گفت “شما نمیدانید که حرکت بعدی من در حین مسابقه چیست. وقتی‌ فکر می‌کنید که می‌خواهم با شما گلاویز شده و کشتی‌ بگیرم با ضربات مشت شما را غافلگیر کرده و بالعکس. من خیلی‌ غیر قابل پیش بینی‌ هستم”. وی همچنین در مورد فیدور گفت که “فیدور فایتری انفجاری است و بدون شک او هم در صدد قهرمانی در هر دو وزن می‌باشد”.

بلاتور ۲۱۴ شنبه شب در فروم اینگلوود کالیفرنیا (The Forum in Inglewood, Calif) برگزار خواهد شد.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.