مارلون مورائس: دیلاشا آبروی خروس وزنها را برد

در آخرین قسمت برنامه آریل حلوانی، مارلون مورائس از شکست دیلاشا در مقابل هنری سخودو صحبت کرد. دیلاشا که در این بازی قصد داشت عنوان قهرمانی مگس وزنها را نیز از آن خود کند، پس از ۳۲ ثانیه از طریق ناک اوت فنی بازی را به سخودو واگذلر کرد.

با وجود طرفداری از سخودو، مورائس به عنوان یک خروس وزن از باخت دیلاشا خجالت میکشد.

” فایت خیلی خوب و سریعی بود. ولی من از اینکه قهرمان وزن ما در یک وزن پایینتر شکست خورد، کمی خجالت میکشم. دیلاشا در این بازی نماینده وزن ۶۱ کیلو بود و از یک حریف ۵۷ کیلویی شکست خورد.

با اینحال من در این مسابقه طرفدار هنری سخودو بودم. من به دلیل اینکه دیلاشا با یک حریف کوچکتر به مبارزه رفت، در حالی در وزن خودش مدعیان زیادی در انتظارش بودند، طرفدار سخودو بودم. “

مارلون مورائس با ۳ برد پیاپی یکی از جدی ترین مدعیان وزن ۶۱ کیلو میباشد و در ۲ بازی آخر خود، ۲ حریف قدر را ناک اوت کرده. او در تاریخ ۲ فوریه به مصاف رافائل آسونچا در شهر فورتالزا خواهد رفت، و به احتمال بسیار زیاد برنده این دیدار حریف بعدی تی. جی. دیلاشا خواهد شد.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.