“یوئل رومرو – پائولو کاستا” در حال آماده سازی برای یو اف سی میامی

یو اف سی در حال آماده سازی یک مسابقه فوقالعاده دیدنی، بین “سرباز خدا” یوئل رومرو و ستاره برزیلی پائولو کاستا میباشد. این دیدار قرار است که فایت اصلی کارت یو اف سی میامی، و در تاریخ ۲۷ آوریل ۲۰۱۹ برگزار شود.

رومرو و کاستا پیش از این قرار بود در نوامبر سال ۲۰۱۸ با هم روبرو شوند، ولی به دلیل مصدومیت رومرو این مسابقه به هم خورد. رومرو در آخرین بازی خود در مقابل رابرت ویتیکر از ناحیه چشم آسیب دید، و این مصدومیت او را چندین ماه از مسابقات دور نگه داشت.

پس از شکست در مقابل قهرمان استرالیایی، و از دست دادن وزن در دو بازی آخر، رومرو صحبتهایی از بالا رفتن به وزن ۹۳ کیلو کرد. او قهرمان این وزن دنیل کورمیه را به چالش کشید، ولی کورمیه افکار دیگری در سر داشت. حتی گفته میشد که الکساندر گوستافسون میتواند حریف اول “سرباز خدا” در این وزن باشد. ولی آن هم نشد. پس از آن رومرو شایعات رفتن به وزن ۹۳ کیلو را کاملا رد کرد و گفت که کار او در میان وزنهای یو اف سی هنوز تمام نشده.

در حال حاظر پائواو کاستا یکی از بزرگترین ستاره های بزرگ برزیلی در یو اف سی بشمار میرود. او در ۱۲ فایت حرفه ای خود بدون شکست بوده، و ۱۱ برد او از طریق ناک اوت، یا ناک اوت فنی رقم خورده است. ولی میشود گفت که او تابحال با حریفی مانند رومرو روبرو نشده، و این اولین تست بزرگ او در یو اف سی خواهد بود. با عبور از رومرو، کاستا به یکی از جدی ترین مدعیان در دسته میان وزنهای یو اف سی تبدیل خواهد شد.

 

Visa det här inlägget på Instagram

 

Ett inlägg delat av MMAjunkie (@mmajunkiedotcom)

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.