روری مک دونالد در مقابل جان فیچ، در اولین دوره مسابقات ” گرند پری”

طبق گزارشی از خبرگزاری MMAfighting، جان فیچ اولین حریف روری مک دونالد در رقابتهای “ولتر ویت گرند پری” خواهد بود” Grand Prix Welterweight. این رقابتها شامل ۸ شرکت کننده میباشد، و حریفان با برد در بازی اول، صعود خود را به دوره نیمه نهایی قطعی خواهند کرد.

مک دونالد که قهرمان حال حاظر ۷۷ کیلو بلاتور میباشد، در هر بازی از کمربند خود دفاع خواهد کرد. تا بحال ۲ مسابقه در این رقابتها صورت گرفته و داگلاس لیما و نیمان گریسی، موفق شده اند که به دوره نیمه نهایی راه پیدا کنند. مک دونالد در تاریخ ۲۷ آوریل، در شهر سن خوزه با جان فیچ روبرو خواهد شد.

روری مک دونالد آخرین حریفیست که قهرمان ۷۷ کیلوی یو اف سی تایرون وودلی را شکست داده. او در آخرین مسابقه خود در مقابل قهرمان میان وزن بلاتور گگارد موساسی، شکست بسیار سنگینی خورد. با اینحال روری کماکان یکی از بهترین ولتر ویت های دنیا بشمار میرود.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.