نیما صفاپور در نوشته ای جان جونز را تحت انتقادات شدیدی قرار داد

نماینده و ایجنت الکساندر گوستافسون، در مورد جواب مثبت آزمایش جانی بونز جونز واکنش نشان داد. صفاپور که ایجنت گگارد موساسی نیز میباشد در فیس بوک چنین نوشت.

صفاپور – “و دوباره جان جونز. و به ما گفته شده که این رای غیر قابل تغییر است. حکم او معافیت با تعهد و زیر شرایط سخت میباشد. این یک شوخی مطلق است. شاید جان جونز در حال خندیدن به ماست. ولی در آینده، تاریخ به حماقت او خواهد خندید.

نکته جالب این است که وقتی جواب تست جونز منفی میشود، او از به رخ کشیدن چیزهایی که به سودش تمام میشود دریغ نمیکند. جواب تستهای او گاهی مثبت، و گاهی منفیست و او فکر میکند که واجد شرایط است. جونز به خود میگوید: من همیشه در آزمایشات رد نمیشوم، پس باید بیگناه باشم.

ولی وقتی که جونز  گیر می افتد، از او هیچ خبری نیست. من هر موقع کلماتی مانند “نتایج معمولی” یا “ضربان قلب” را در مطبوعات میبینم، احساس میکنم که ما را فقط سر کار گذاشته اند. آیا کسی میتواند از درختان عقب نشینی کرده، و از دور جنگل را نگاه کند؟ اینها فقط بهانه ای برای سرپوشی از حقیقت است.”

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.