میشا تیت: سایبورگ در مقابل نونس فاقد استراتژی بود

میشا تیت قهرمان سابق خروس وزن بانوان یو اف سی‌، از شکست سایبورگ در مقابل آماندا نونس اصلا تعجب نکرد.
او که مصاحبه‌ای اخیرا با رادیو ام ام ای جانکی انجام داده بود گفت:

با خود گفتم که اگر سایبورگ احترامی برای نونس قائل نشود و این واقعیت که نونس با ضربات مشتش قادر به ناک اوت کردن او است را ندیده بگیرد، قطعا او به مشکل بر خواهد خورد. با خود گفتم که او به یک استراتژی نیاز دارد.

میشا تیت به خوبی به ارزش یک پلن خوب در مقابل نونس واقف است و میداند که وقتی‌ مشت راست نونس به کسی‌ اصابت کند چه اتفاقی میفتد. او که در یو اف سی‌ ۲۰۰ به مصاف نونس رفته بود، از آن بازی چیز زیادی به خاطر ندارد. او که در طول مسابقه ضربات زیادی را تحمل کرده بود در اقدامی ناامیدانه و برای زمین زدن نونس به وی حمله ور شد که همین باعث باخت او از طریق ریر نیکد چک (Rear naked choke) شد.
چیزی که تیت اما به خاطر دارد اصابت کردن ضربات مشت راست نونس به او بود که بار‌ها این اتفاق افتاد، او گفت:

یک جب (Jab) او مثل یک مشت محکم است و وقتی‌ او مشتی با دست راست به شما میزند انگار کامیونی به شما زده. من نیمی از مسابقه حتی نمیدانستم کجا هستم.

تیت در یو اف سی‌ ۱۹۶ مسابقه‌ای با قهرمان سابق خروس وزن این سازمان، هالی هولمی برگزار کرده بود که یکی‌ از بهترین مشتزنان این وزن به شمار میاید. در مورد مقایسه او با نونس از او سوال شد و تیت گفت که:

ضربات او قابل قیاس با هالی هولم نیستند، و نونس خیلی‌ محکمتر میزند. او حتی میتواند جاهای دیگری نیز موفق شود، یک گزینه رفتن او به مسابقات بوکس است. او حتما خیلی‌‌ها رو در آنجا ناک اوت می‌کند.

تیت در حال حاضر به عنوان نایب رییس سازمان سنگاپوری وان چمپیونشیپ (One Championship) مشغول فعالیت است.

 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.