حبیب: بن اسکرن باید عیار خود را در یو اف سی‌ نشان دهد

Khabib-till-vinst-1024x560

هنگامی که صحبت از بهترین کشتی‌ گیران میکسد مارشل آرتس میشود، میتوان به نام حبیب نورماگومدوو از سازمان یو اف سی‌ و بن اسکرن قهرمان سابق سازمان بلاتور و وان چمپیونشیپ با آمار خیره کنند خود (۱۸-۰) اشاره کرد. 

بن اسکرن که به تازگی وارد سازمان یو اف سی‌ شده، پس از بدو ورود خود فایترهای بسیاری را به چالش خواند که حبیب هم در میان آنها بود. ولی‌ به نظر می‌رسد که حبیب پیش از پایان دوران حرفه‌ای خود تنها در فکر انجام سه مسابقه است که هیچ کدام آنها در مقابل بن اسکرن نیست. بن در یو اف سی‌ ۲۳۵ و در اولین دیدار خود به مصاف رابی لالری میرود که در آخرین مسابقه خود و پس از پنج راند در مقابل رافال دوس انجوس برزیلی بازی را با رای داوران واگذار کرد. 

حبیب در مصاحبه خود با سابمیشن رادیو در مورد بن اسکرن صحبت کرد:

او هیچوقت مسابقه‌ای را در یو اف سی‌ انجام نداده است. اول او میبایستی مسابقه اول خود را پشت سر بگذارد و سطح خود را نشان دهد چون من شاهد کتک خوردن او توسط کسی‌ در وان چمپیونشیپ بودم. او به تازگی قرردادی را با یو اف سی‌ نوشته است و شروع به حرف زدن کرده. البته همه صحبت میکنند و سعی‌ در مطرح کردن خود دارند. او باید مسابقه بدهد تا عیار واقعی‌‌اش نمایان شود. 
 

لازم به ذکر است که بن اسکرن، حبیب را در وزن ۷۵ کیلوگرم به چالش کشیده. وزنی که احتمالا در آینده به وزنهای یو اف سی‌ اضافه خواهد شد. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.