ماسویدال: اگر بیسپینگ را در لندن ببینم، یک سیلی محکم به او خواهم زد

خورخه ماسویدال که در تاریخ ۱۶ مارس و در شهر لندن با درن تیل روبرو میشود، در طی مصاحبه ای با خبرگزاری BJpenn  هشدارای به قهرمان سابق میان وزن یو اف سی داد . ماسویدال بارها بیزاری خود را نسبت به مایکل بیسپینگ در مطبوعات ابراز کرده و این کینه را سالها به همراه داشته.

ماسویدال که اصلیت کوبایی دارد بر این باور بوده که بیسپینگ از مردم آمریکای لاتین بیزار است، و هنگامی که بیسپینگ قبل از شروع بازی رومرو ـ ویتیکر پرچم کوبا را پاره کرد، این دشمنی به اوج خود رسید. با اینحال قهرمان سابق انگلیسی اظهارات و ادعاهای ماسویدال را کاملا رد کرده.

نکته جالب این وسط رفاقت خورخه ماسویدال و کوبی کاوینگتون است. صحبتهایی که تا بحال کاوینگتون درباره مردم و کشور برزیل کرده، حتی قابل مقایسه با کارهای بیسپینگ نیست. ماسویدال هیچ وقت واکنشی نسبت به حرفهای کاوینگتون نشان نداده، و عقیده دارد که اگر کسی با کوبی مشکلی دارد با خود او این را حل کند.

ماسویدال درباره رویارویی با تیل چنین گفت.

بازی را چطور پیش بینی میکنید؟

ماسویدال – من وارد قفس میشوم. هواداران با شور و شوق در حال تشویق کردن هستند. مربی به من آخرین نکات را گوش زد میکند. بر میگردم و درن تیل را میبینم. به او حمله میکنم و زد و خورد شروع میشود. من به او یک ضربه میزنم. ولی من درمقابل ضربات او جا خالی میدهم. او را بر روی تشک می اندازم. یک مشت به صورتش میزنم. او دوباره بلند میشود و من باری دیگر این را تکرار خواهم کرد و او را بیشتر میزنم. در انتها اراده او را در هم شکسته و داور دستان من را به عنوان برنده بالا میبرد. این برد نتیجه سخت کوشی، مهارت و اراده بالا خواهد بود.

در ادامه ماسویدال پیامی نیز برای مایکل بیسپینگ بازنشسته داشت.

ماسویدال – شاید بعد از مسابقه، اتفاقی بیسپینگ را در جشنی ببینم. و با یک سیلی محکم، شب مسابقه را به بهترین شکل ممکن تمام کنم. او (بیسپینگ) آدمی بسیار چرند، و پیش از این در جلو خانم و بچه هایم به من توهین کرده. او بالاخره یک روز، وقتی که کارکنان یو اف سی بین ما نباشند، کتکش را خواهد خورد.

کتک زدن بیسپینگ در شهر خودش مانند یک جایزه ۵۰۰۰۰ دلاری برای من ارزش دارد. من حتی حاظرم که برای روبرو شدن با او  پولهایی را که با زحمت به دست آورده ام فدا کنم. فقط من را با بیسپینگ در یک سلول، تنها قرار دهید…

 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.